А відтак — і наближення українського військового взуття до стандартів НАТО. АрміяInform запитала в Центрального управління розвитку матеріального забезпечення Міноборони України…
Протягом минулої доби відбулося 58 бойових зіткнень. Загалом ворог завдав 6 ракетних та 62 авіаційних удари, здійснив 125 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.
Про це повідомив Генеральний штаб ЗС України.
На Волинському та Поліському напрямках оперативна обстановка залишається без суттєвих змін.
На Сіверському та Слобожанському напрямках противник зберігає військову присутність у прикордонних районах, проводить диверсійну діяльність з метою недопущення перекидання наших військ на загрозливі напрямки, нарощує щільність мінно-вибухових загороджень вздовж державного кордону в бєлгородській області.
Так, в районах населених пунктів Стара Гута та Бруски Сумської області, наші захисники зупинили 2 спроби проникнення ДРГ противника.
На Куп’янському напрямку ворог наступальних (штурмових) дій не вів.
На Лиманському напрямку наші воїни відбили 1 атаку противника в районі населеного пункту Білогорівка Луганської області.
На Бахмутському напрямку відбито 5 атак противника в районах населених пунктів Іванівське, Кліщіївка та східніше Часового Яру Донецької області.
На Авдіївському напрямку наші захисники відбили 11 атак ворога в районах населених пунктів Бердичі, Тоненьке, Первомайське та Невельське.
На Новопавлівському напрямку Сили оборони продовжують стримувати ворога в районах Красногорівки, Георгіївки, Новомихайлівки та східніше Водяного Донецької області, де ворог 28 разів намагався прорвати оборону наших військ.
На Оріхівському напрямку ворог 4 рази атакував позиції наших захисників в районах Роботиного та північно-західніше Вербового Запорізької області.
На Херсонському напрямку окупанти не відмовляються від наміру вибити наші підрозділи із плацдармів на лівобережжі Дніпра. Так, протягом минулої доби, здійснено 2 штурми позицій наших військ.
Водночас, наші воїни продовжують активними діями завдавати окупаційним військам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту.
@armyinformcomua
Денис Шмигаль під час зустрічі з Радмілою Шекеринською поінформував її про наслідки сьогоднішньої російської атаки, головною ціллю якої був Київ.
Бойові екіпажі пошуково-рятувальних підрозділів Повітряних Сил ЗСУ завершили один із найскладніших міжнародних курсів на базі Королівських Повітряних Сил Норвегії.
Володимир Зеленський звернувся до сорока учасників засідання Коаліції охочих, серед яких були лідери європейських країн та Євросоюзу.
Правоохоронні органи викрили на Закарпатті інкасаторів, які налагодили канал переправлення ухилянтів до Угорщини.
У перехопленій українськими розвідниками розмові військовослужбовець російської армії на Донецькому напрямку доповідає своєму командиру, що підлеглий особовий склад повертається з бойових позицій в тил.
На Куп’янському напрямку противник не припиняє спроб окупувати Куп’янськ-вузловий. Атаки на позиції Сил оборони майже завжди відбуваються в дощ або туман.
від 20000 до 120000 грн
Київ
3 Окрема штурмова бригада
від 22000 до 120000 грн
Луцьк, Волинська область
А відтак — і наближення українського військового взуття до стандартів НАТО. АрміяInform запитала в Центрального управління розвитку матеріального забезпечення Міноборони України…