ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Президент про нову допомогу від США: Це передбачає потреби України в артилерії, протитанковій зброї та ППО

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Березня 2024, 8:45

Президент України Володимир Зеленський висловив вдячність Сполученим Штатам за рішення про пакет допомоги на 300 млн доларів з терміново необхідною зброєю. 

Таку заяву глава держави опублікував у своєму Twitter.

«Дякую Президентові США Джозефу Байдену, його адміністрації, Конгресу та американському народу за 55-й пакет оборонної допомоги в розмірі 300 мільйонів доларів, що передбачає задоволення невідкладних потреб України в артилерії, протитанковій зброї та ППО», — йдеться у повідомленні.

Він зазначив, що артилерійські снаряди калібру 155 мм і 105 мм, ЗРК Stinger, боєприпаси для РСЗВ HIMARS, протитанкові системи й інше озброєння критично важливі на полі бою і для захисту мирних міст та інфраструктури.

«Ціную реалізацію наших домовленостей із Президентом Байденом. Розраховуємо на якнайшвидше рішення Конгресу про затвердження додаткової допомоги Україні, яке наблизить нашу спільну перемогу», — написав Володимир Зеленський.

Як повідомляла АрміяInform, США оголосили про пакет військової допомоги Україні на $300 млн.

Як заявив радник президента США з питань національної безпеки Джейк Салліван, кошти на безпекову допомогу вдалося знайти завдяки економії в уже укладених Пентагоном контрактах на заміщення переданої Україні зброї.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Бійці «Прайм» знищили російський міномет та склад окупантів
Бійці «Прайм» знищили російський міномет та склад окупантів

Оператори з підрозділу РУБпАК «Прайм» 5 прикордонного загону на Північно-Слобожанському напрямку виявили та знищили ворожий міномет 120-мм, транспорт, засоби зв’язку, укриття противника та склад матеріально-технічного забезпечення.

«Інтенсивність поодиноких пішоходів зменшилася» — поблизу Покровська масово атакують ворожі БПЛА
«Інтенсивність поодиноких пішоходів зменшилася» — поблизу Покровська масово атакують ворожі БПЛА

На Покровському напрямку росіяни пробують просуватися в заметілі. В інший час за них воюють безпілотники.

Символ воїнської честі: у Десантно-штурмових військах вручили марунові берети
Символ воїнської честі: у Десантно-штурмових військах вручили марунові берети

Десантникам 81-ї окремої аеромобільної Слобожанської бригади та 79-ї окремої десантно-штурмової Таврійської бригади урочисто вручили марунові берети — символ воїнської честі Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Ворог здійснив масовану атаку на Сумщину: 11 поранених, пошкоджені заклади освіти
Ворог здійснив масовану атаку на Сумщину: 11 поранених, пошкоджені заклади освіти

Протягом доби російські війська здійснили масовані обстріли території Сумської області, внаслідок чого загинула людина і ще 11 — дістали поранення.

Підрозділи СБС уразили майже 1000 ворожих цілей за добу
Підрозділи СБС уразили майже 1000 ворожих цілей за добу

Упродовж минулої доби підрозділи угруповання Сил безпілотних систем уразили й знищили 988 цілей противника.

Пам’яті сержанта Івана Фесенюка (позивний «Бонус»)
Пам’яті сержанта Івана Фесенюка (позивний «Бонус»)

Загинув, рятуючи пораненого побратима

ВАКАНСІЇ
Далекобійник / перевізник для сил оборони

від 38400 до 130600 грн

Івано-Франківськ

ІФ МТЦК

Водій-електрик

від 20000 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Військова служба в Збройних Силах України

від 21000 до 120000 грн

Одеса, Одеська область

Бухгалтер (матеріальний стіл), військовослужбовець

від 23000 до 23000 грн

Дніпро

25 Окрема повітрянодесантна Січеславська Бригада

Стрілець до 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Військовослужбовець ЗСУ

від 20000 до 30000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

--- ---