ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Армієць Ілля Ковтун здобув «золото» на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 9 Березня 2024, 18:25

Армієць Ілля Ковтун посів перше місце на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики на паралельних брусах у столиці Азербайджана Баку.

Про це повідомляє АрміяInform.

Ілля Ковтун отримав за свій виступ однакову кількість балів з олімпійським чемпіоном-2020 у цьому виді китайцем Цзоу (14,900), втім отримав більше за виконання.

Ще один армієць Олег Верняєв посів на етапі Кубка світу 5-е місце, набравши 14,566 балів.

Ілля Ковтун за три роки виступив на 11 етапах Кубка світу, де здобув 10 золотих нагород та 1 срібну на паралельних брусах, й усі три роки є лідером даного виду змагань.

Ілля Ковтун та Олег Верняєв здобули дві медалі на етапі Кубка світу в Котбусі та на етапі в Каїрі.

Читайте нас в Telegram
На Великдень Сили оборони били не тільки крашанки, але й ворожі танкові колони

Підрозділ «Булава» Окремої президентської бригади відсвяткував 5 травня відбитим танковим штурмом росіян.

За тиждень сапери вилучили і знешкодили 4830 вибухонебезпечних предметів

Понад 360 груп розмінування підрозділів Міноборони продовжують очищення звільнених регіонів України від вибухонебезпечних залишків війни.

Сили оборони прокоментували ситуацію біля Красногорівки

Хоч ворожа російська пропаганда періодично  публікує інформацію, що їхня армія і увійшла в місто і десь закріпилась, але жодних територіальних успіхів за останні дні ворог не мав.

За добу Сили оборони вдарили по 6 комплексах ППО

Протягом доби авіація Сил оборони завдала ударів по 13 районах зосередження особового складу та 4 зенітно-ракетних комплексах противника.

Ворожі атаки завдали українській енергетиці збитків на понад $1 мільярд

Після масованих російських атак на об’єкти української енергетичної інфраструктури протягом останніх місяців ситуація в енергосистемі — досить складна.