Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…
Начальник Головного управління розвідки Міноборони України генерал-лейтенант Кирило Буданов вважає, що для сталого миру важливою є не кількість зброї, а її якість та вміння нею користуватися.
Як передає АрміяInform, про це Буданов заявив у неділю, 25 лютого, під час форуму «Україна. Рік 2024».
Модераторка панельної дискусії запитала очільника розвідувального відомства, що робити, якщо переваги у зброї як «найкращої запоруки сталого миру» немає.
«У 21 сторіччі вже час переходити від кількості до якості. Зброя — це в будь-якому разі тільки шмат заліза з якоюсь інтелектуальною складовою або без неї. Але й нею оперують, використовують її люди. Тому питання не в кількості зброї, а в якості та вмінні нею користуватися», — сказав Кирило Буданов.
Він додав, що за ці два роки, та й за десять років загалом, весь світ вже зумів переконатися в майстерності, професійності, здібності використання різних систем, найпередовіших у світі, нашими бійцями, які захищають Україну.
На прохання модераторки назвати три форми впливу на виконання росією умов Формули миру, Кирило Буданов відповів: «Концентрація зусиль — перша. Залишення єдності міжнародної підтримки нас усіх — друге. Третій пункт — все залежить від нас самих».
Як повідомляла АрміяInform, Кирило Буданов у спеціальному зверненні подякував мешканцям українського Криму, які не лише посилили опір окупантам, але й знаходять можливість відстежувати усю оперативну ситуацію на півострові.
@armyinformcomua
На Закарпатті врятували військовозобов’язаного чоловіка, який ледь не загинув, намагаючись переплисти Тису, щоб незаконно потрапити до Румунії.
Однією з головних переваг українських важких бомберів типу Vampire є здатність нести потужні заряди, які здатні не лише вражати цілі підрозділи російських піхотинців, а й знищувати будь-яке укриття, в якому ті спробують сховатися.
Командувач Сил безпілотних систем Роберт «Мадяр» Бровді показав пораненого російського штурмовика, який перед своєю смертю вирішив пообійматися з українським FPV-дроном.
На Північно-слобожанському напрямку екіпажі розвідувально-ударних дронів 73-го морського центру Сил спеціальних операцій системно знищують широкий спектр ворожих цілей — від дронів-«ждунів» і артилерії до засобів радіоелектронної боротьби та складів боєприпасів.
Президент України Володимир Зеленський упевнений, що далекобійні удари по російських стратегічних об’єктах створюють умови для наближення миру.
Правоохоронні органи викрили керівництво одного з комунальних підприємств Харкова, що належить до об’єктів критичної інфраструктури, у створенні власної схеми для ухилянтів.
від 50000 до 70000 грн
Краматорськ
Рекрутинг ППО
від 20100 до 58000 грн
Краматорськ
Донецький зональний відділ ВСП
Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…