ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Юрій Ігнат про «Іскандери» біля кордону: Питання в кількості ракет у рф, а не пускових установках

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Лютого 2024, 19:47
Ілюстративне фото

Питання не в кількості пускових установок «Іскандер» на кордоні з Україною, а питання в тому скільки ракет росія має і може застосувати.

На цьому зауважив речник Повітряних Сил Збройних Сил України полковник Юрій Ігнат в ефірі телемарафону, коментуючи інформацію ГУР МОУ про розгортання росією вздовж українського кордону 48 пускових установок «Іскандер».

««Іскандер» може летіти далеко, вона (ракета, — ред) має меншу бойову частину, це ракета, яка призначена для меншої мети. Питання не в кількості пускових установок, а питання в тому скільки ракет вони мають і можуть застосувати», — зазначив Юрій Ігнат.

Він уточнив, що ГУР щоразу дає інформацію про кількість тих чи інших засобів у ворога та про кількість їх виготовлення щомісяця.

«Противник використав протягом опалювального сезону 2022-2023 років величезну кількість ракет. Зокрема, 1100 крилатих плюс  балістичних «Іскандер». Тому противник має обмежену кількість цих ракет», — зауважив речник.

Юрій Ігнат переконаний, що зараз росіяни шукатимуть шляхи постачання ракет у інших країн. Він нагадав, що ми вже бачили докази використання північнокорейських ракет на території нашої держави.

Як повідомляла АрміяInform, Юрій Ігнат прокоментував інформацію про передачу Іраном близько 400 балістичних ракет росії.

Читайте нас в Telegram
ГУР викрило російських археологів, причетних до розграбування української культурної спадщини
ГУР викрило російських археологів, причетних до розграбування української культурної спадщини

Встановило російських археологів та пропагандистів, причетних до розграбування української культурної спадщини на тимчасово окупованих територіях.

Російський Ан-26 розбився в Криму, загинули 29 окупантів
Російський Ан-26 розбився в Криму, загинули 29 окупантів

31 квітня російський військово-транспортний літак Ан-26 зазнав катастрофи над тимчасово окупованим Кримом.

Минулої ночі ворог атакував Україну 339 ударними БПЛА — Повітряні Сили ЗСУ
Минулої ночі ворог атакував Україну 339 ударними БПЛА — Повітряні Сили ЗСУ

У ніч на середу, 1 квітня, російські війська атакували Україну 339 ударними безпілотниками типу Shahed, «Гербера» та «Італмас».

Гемблінг як нова криза громадського здоров’я: що з цим робити
Гемблінг як нова криза громадського здоров’я: що з цим робити

У 2025 році українці витратили на азартні ігри 158 мільярдів гривень, щодня — понад 430 млн. Такими є дані Національного банку України.

Вночі росіяни атакували Хмельниччину, виникла пожежа
Вночі росіяни атакували Хмельниччину, виникла пожежа

Вночі 1 квітня росіяни атакували Хмельницьку область, сталися пожежі внаслідок влучань.

За минулу добу на Покровському напрямку зафіксовано 56 боєзіткнень — Генштаб ЗСУ
За минулу добу на Покровському напрямку зафіксовано 56 боєзіткнень — Генштаб ЗСУ

Протягом минулої доби між українськими військами та російськими загарбниками відбулося 171 бойове зіткнення.

ВАКАНСІЇ
Стрілець-снайпер (контракт 18-24, 1 рік)

від 23000 до 120000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Херсон

126 ОБр Сил ТрО

Інструктор групи розвідувального забезпечення

від 46500 до 46500 грн

Бердичів

Військова частина А2772

Стрілець

від 20000 до 20000 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

Командир відділення 23 ОМБр

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Фельдшер

від 51000 до 51000 грн

Запоріжжя

Державна прикордонна служба України

--- ---