Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Захисники однієї із бригад Сил оборони опановують українську самохідну артилерійську установку 2С22 «Богдана».
Про це інформує Оперативне командування «Схід», передає АрміяInform.
Оснащена Натівським калібром, «Богдана» може влучно вражати цілі на відстані понад 40 кілометрів. Артилеристи однієї із бригад Сил оборони отримали сучасні установки замість старих радянських.
«Різниця відчувається колосальна в порівнянні з причіпними системами та тим паче з радянськими зразками гаубиць. Це наша гармата 155 мм калібру. Вона самохідна, точна, далекобійна», — розповідає командир взводу.
Навчання проходять у рамках комплексної системи підготовки впровадженої Командуванням Сухопутних військ ЗСУ.
Крім цього, артилеристи кажуть, що «Богдана» може вражати ціль вже з другого пострілу. Похибка відбувається за рахунок того, що ствол не прогрітий. Коли гармата вже зробила постріл і ствол достатньо прогрівся, то САУ стріляє точно.
Перші «Богдани» треба було заряджати вручну. Сучасні вже обладнані автоматичною системою досилання снаряду, що доволі сильно полегшує роботу артилеристів.
Крім цього, у комплектацію САУ входить навігаційна система та система керування вогнем. Гармата здатна робити п’ять пострілів на хвилину та за дальністю стрільби майже вдвічі випереджає радянські артилерійські системи.
Раніше АрміяInform повідомляла, що Міноборони створює застосунок для військових Армія+.
Сили оборони України уразили низку ворожих складів, район зосередження та нафтобазу російських загарбників.
На Куп’янсько-Лиманському напрямку росіяни намагаються форсувати річку Жеребець.
Сержант Олексій з позивним «Алєкс» міг поїхати працювати до Лондона, але після початку повномасштабного вторгнення добровільно став до війська.
Воїни 78-ї окремої десантно-штурмової бригади знищила ворожу реактивну систему залпового вогню невідомого походження.
У Національному палаці мистецтв «Україна» відбувся допрем’єрний показ пригодницького фільму «На драйві».
Одна людина загинула в Київській області внаслідок російської масованої ракетної та дронової атаки 3 квітня.
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….