ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

З росії на тимчасово окуповані території прибули загони, які будуть «малювати» відсотки путіну — ГУР

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 19 Лютого 2024, 10:33

Для створення фейкової картинки «підтримки» російського диктатора окупанти відрядили на поневолені території спеціально підготовлені загони, які куруватимуть фальсифікаціями та стежитимуть за роботами так званих виборчих комісій.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Одне із завдань цих загонів — до 10 березня 2024 року прозвітувати про готовність до «голосування» працівників підприємств на окупованих територіях, а також надати прогноз «підтримки» путіна.

Як зазначили у ГУР, у кремлі затвердили новий «порядок» проведення «голосування» на тимчасово окупованих територіях України.

Свіжа московська методичка передбачає, що взяти участь у незаконних «виборах» на поневолених територіях можна як з російським, так і з українським паспортом, ID-карткою чи іншим документом, який посвідчує особу.

«Таке рішення засвідчує провал примусової паспортизації на окупованих територіях України, а також є черговим інструментом російських спецслужб для виявлення «неблагонадійних» українців для здійснення репресій», — коментують у розвідці.

За завданням із москви окупаційні адміністрації та пропагандисти активно поширюють фейки про начебто «85% підтримки» путіна на тимчасово окупованих територіях України, а також просувають так звану систему «мобільний виборець», яка, зокрема, дозволяє «проголосувати» онлайн і «без реєстрації» на захоплених територіях Херсонської та Запорізької областей.

Як повідомляла АрміяInform, окупанти почали видавати на окупованих територіях спеціальну газету до виборів.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Нарощуємо виробництво й кодифікацію нових зразків мін для Українського війська — Денис Шмигаль

Нарощуємо виробництво й кодифікацію нових зразків мін для Українського війська — Денис Шмигаль

Міноборони оновило вимоги до пристроїв ініціації засобу підриву (ПІЗП). Це значно розширить можливості для виробництва і застосування нашими військовими протипіхотних, протитанкових та протитранспортних мін, що встановлюються з БПЛА.

Три тонни вибухівки: Сили оборони підірвали трубу, якою окупанти заходили в Куп’янськ

Три тонни вибухівки: Сили оборони підірвали трубу, якою окупанти заходили в Куп’янськ

429 окремий полк безпілотних систем «Ахіллес» із кінця квітня виконує бойові завдання у смузі оборони Куп’янська, зокрема знищує особовий склад противника, бере під вогневий контроль переправи та мінує напрямки можливого просування ворога.

Ворог атакував турецьке цивільне судно в Чорному морі — ВМС ЗСУ

Ворог атакував турецьке цивільне судно в Чорному морі — ВМС ЗСУ

Війська країни-агресора 13 грудня завдали удару безпілотником по цивільному судну VIVA, яке під прапором Туреччини прямувало до Єгипту зерновим коридором із вантажем соняшникової олії.

Армія рф випустила по Україні 138 ударних БПЛА

Армія рф випустила по Україні 138 ударних БПЛА

У ніч на 14 грудня противник атакував балістичною ракетою Іскандер-М та 138-ма ударними БПЛА типу Shahed, Гербера і безпілотниками інших типів.

Ворог атакував Харків та область: серед постраждалих дитина

Ворог атакував Харків та область: серед постраждалих дитина

Протягом минулої доби ворожих ударів зазнали м. Харків і 4 населені пункти Харківської області.

В Україні хвилина мовчання

В Україні хвилина мовчання

Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.

ВАКАНСІЇ

Мінометник

від 50000 до 121000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

Зовнішній пілот, оператор безпілотних літальних апаратів

від 21000 до 121000 грн

Запоріжжя

113 окремий батальйон 110 ОБр Сил ТрО

Гранатометник до 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Фельдшер, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

Діловод, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

--- ---