ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Олександр Тарнавський про ситуацію в Авдіївці: оборонна операція продовжується

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Лютого 2024, 7:11

Станом на 23:00 15 лютого 2024 року ситуація в Авдіївці Донецької області складна, але контрольована. Запеклі бої точаться в межах міста, українські війська застосовують усі наявні сили та засоби для стримування ворога.

Про це заявив командувач оперативно-стратегічного угрупування військ «Таврія» Олександр Тарнавський.

Згідно з прийнятим рішенням, відбувається планове підсилення підрозділів та здійснюється маневр військами на загрозливих напрямках. Крім того, виділений додатковий ресурс боєприпасів та інших засобів ураження.

Він додав, що підготовлені нові позиції й продовжують готуватися потужні укріплення з урахуванням усіх можливих сценаріїв.

«Командири на місцях знають своє завдання і виконують його згідно з планом Головнокомандувача Збройних Сил України щодо стабілізації ситуації на даному напрямку. Управління військами — стійке та ефективне.

Ми цінуємо кожен клаптик української землі, але найвища цінність та пріоритет для нас — збереження життя українського солдата», — наголосив Олександр Тарнавський.

Командувач підкреслив, що Авдіївська оборонна операція продовжується.

«Наші воїни й надалі нищать армію окупанта та перемелюють ресурси і резерви ворога, які той, не шкодуючи, кидає в бій», — йдеться у повідомленні.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Ворог атакував Чернігівщину: є постраждалий

Ворог атакував Чернігівщину: є постраждалий

Унаслідок атаки ворожих БПЛА зафіксовано пошкодження в Чернігові та Чернігівському районі.

«Дещо складно, коли в тебе вода під ногами» — на Харківщині підтопило кілька ворожих бригад

«Дещо складно, коли в тебе вода під ногами» — на Харківщині підтопило кілька ворожих бригад

Підрив дамби в Бєлгородській області рф може вплинути на інтенсивність ворожих атак на Південно-Слобожанському напрямку. Зокрема, ускладнити ворожу логістику.

Бої за Покровськ та Мирноград, «Птахи Мадяра» топлять окупантів, росіяни втратили КА-52: стрім

Бої за Покровськ та Мирноград, «Птахи Мадяра» топлять окупантів, росіяни втратили КА-52: стрім

За одну добу в Покровську ліквідували близько 40 росіян. У місті тривають бої з ворожими групами, яким вдалося просочитися. Цього разу росіяни змінили тактику: вони не накопичуються у схованках, а просуваються містом, щоб розпорошити сили нашої оборони та заблокувати логістику. Оборону Покровська посилили новими підрозділами — штурмовиками, артилерією та операторами дронів. Наразі про повний контроль над жодним із районів міста не йдеться.

Україна та Хорватія посилюють спільні оборонні спроможності

Україна та Хорватія посилюють спільні оборонні спроможності

Міністр оборони України Денис Шмигаль разом з Віцепрем'єр-міністром — Міністром оборони Хорватії Іваном Анушичем Лист про наміри щодо поглиблення оборонно-промислової співпраці.

Президент наказав розширити географію далекобійних ударів по рф

Президент наказав розширити географію далекобійних ударів по рф

У понеділок, 27 жовтня, Президент України Володимир Зеленський провів Ставку Верховного Головнокомандувача.

«Стиснути з двох боків, замкнути коло»: у Покровську тривають стрілецькі бої з «інфільтраторами»

«Стиснути з двох боків, замкнути коло»: у Покровську тривають стрілецькі бої з «інфільтраторами»

На Покровському напрямку окупанти малими групами «просочилися» в саме місто. Тепер вони ховаються по підвалам, і чекають підтримки основних сил.

ВАКАНСІЇ

Кулеметник

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Механік-водій

від 20000 до 120000 грн

Петропавлівка

Другий відділ Синельниківського РТЦК та СП (відділення рекрутингу)

Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Житомир та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Житомир, Житомирська область

Звязківець

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Львів та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Львів, Львівська область

Оператор безпілотних літальних апаратів

від 25000 до 125000 грн

Одеса

35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського

--- ---