ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Плакали, кололися, але продовжували — Наталія Гуменюк про росіян після втрати «цезаря кунікова»

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 15 Лютого 2024, 17:56

Наталія Гуменюк прокоментувала, що змінилося у Чорному морі після того, як українські дрони потопили російський великий десантний корабель «цезар куніков».

Про це в ефірі телемарафону розповіла начальник об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України полковник Наталія Гуменюк, повідомляє АрміяInform.

«Штормить не тільки море, а і тих, хто називає себе „руськими моряками“», — наголосила вона.

За її словами, росіяни вже усвідомили, що у них не буде спокійного життя, але попри все, їхні кораблі залишаються в Чорному морі.

«Плакали, кололися, але продовжували», — іронічно зазначила Наталія Гуменюк.

Також вона зауважила, що сьогодні ворог нагадав, що має «калібри», і вони готові їх випустити по території України. Отже, ракетна небезпека з моря залишається.

«Ми пам’ятаємо про те, що вони мають певні складнощі з використанням цього потенціалу. Але ворог не полишає спроб переміщувати своє майно з новоросійська в Севастополь і у зворотньому напрямку, про що свідчить крайній маршрут „цезаря кунікова“», — розповіла начальник об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України.

Насамперед, за словами Наталії Гуменюк, це говорить про те, що росіяни намагаються облаштувати свою логістику та інфраструктуру так, щоб переспорядження «калібрів» та обслуговування ракетних установок відбувалося в тому пункті базування, де вони знаходяться.

Як повідомляла АрміяInform, у Силах оборони не виключили «букетів бавовни» в Криму і розповіли, чи готує рф нові масовані удари.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Бахали туди… як феєрверк споглядали»: росіяни розміщують артилерію в житлових районах
«Бахали туди… як феєрверк споглядали»: росіяни розміщують артилерію в житлових районах

У черговому перехопленні воєнної розвідки — свідчення мешканки бєлгородської області рф про розташування реактивних систем залпового вогню БМ-21 «Град» безпосередньо поблизу житлових будинків.

Попри обстріли та морози: українські енергетики героїчно протистоять російському терору
Попри обстріли та морози: українські енергетики героїчно протистоять російському терору

Забезпечення стабільної роботи енергосистем за складних погодних умов — сильних морозів, снігопадів та вітрів — уже є завданням підвищеного рівня складності.

Ще 65 окупантів не вийдуть на зв’язок: наші морпіхи тримають Олександрівський напрямок
Ще 65 окупантів не вийдуть на зв’язок: наші морпіхи тримають Олександрівський напрямок

Підрозділи 37-ї окремої бригади морської піхоти всього за сім днів роботи по особовому складу противника на Олександрівському напрямку вразили 65 окупантів.

За раз набрали трофеїв і захопили сімох полонених: історія «Джека»
За раз набрали трофеїв і захопили сімох полонених: історія «Джека»

Головний сержант взводу 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців із позивним «Джек» розповів про свій шлях у війську, бойові епізоди на найгарячіших напрямках та роль сержанта на війні.

«Факт у тому, що лізуть»: на Новопавлівському напрямку росіяни намагаються атакувати з кількох місць
«Факт у тому, що лізуть»: на Новопавлівському напрямку росіяни намагаються атакувати з кількох місць

На Новопавлівському напрямку погодні умови погіршились. Противник намагається лізти на позиції 141-ї бригади з різних боків.

У Києві президенти України та Чехії вшанували пам’ять полеглих захисників України
У Києві президенти України та Чехії вшанували пам’ять полеглих захисників України

На Михайлівській площі Президент України Володимир Зеленський і Президент Чехії Петр Павел, який перебуває з візитом у нашій країні, вшанували пам’ять полеглих воїнів.

ВАКАНСІЇ
Електрик відділення зв’язку

від 25000 до 40000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Водій-хімік

від 17000 до 25000 грн

Харків

АРЗ СП ГУ ДСНС України у Луганській області

Механік броньованої техніки

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Водій категорії С – військовослужбовець

від 20100 до 120000 грн

Бориспіль

Троїцький ТЦК та СП

Водій, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Харків

229 окремий батальйон 127 ОБр Сил ТрО

Медик-інструктор (ЗСУ)

від 20000 до 50000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

--- ---