ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

У Силах оборони не виключили «букетів бавовни» в Криму і розповіли, чи готує рф нові масовані удари

Новини
13 Лютого 2024, 8:22
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Військові рф можуть готувати масовану атаку по Україні до річниці повномасштабного вторгнення 24 лютого, але не виключена зміна цих планів.

Про це в ефірі телемарафону розповіла начальник об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України полковник Наталія Гуменюк, повідомляє АрміяInform.

«Виключати цього не можна, але аналітика свідчить, що не обов’язково це буде прив’язано до конкретної дати. Ми не раз спостерігали за час вторгнення, що ворог намагається створити ефект певної несподіванки», — пояснила Наталія Гуменюк.

Вона навела приклади російських атак напередодні Великодня, хоча були попередження, що це може статися у день свята. Також були атаки після значущих дат.

Наталія Гуменюк зазначила, що ворог досі має достатньо засобів повітряного нападу, але потребує певного часу для підготовки масованих атак.

За словами речниці, в тимчасово окупованому Криму підвищеної активності не спостерігається, але ворог щоденно веде роботу із захисту своїх військових об’єктів.

Вона зазначила, що Сили оборони добре обізнані з розташуванням основних позицій ворога і в російській армії це розуміють, тому відбувається постійна робота з передислокації.

«Для них дуже болюче питання щодо забезпечення захисту. Система ППО пошкоджена і потребує переформатування. Якісь букетики бавовни до якоїсь дати певно що будуть», — додала Наталія Гуменюк.

Як повідомяла АрміяInform, фахівці Київського науково-дослідного інституту судових експертиз дійшли висновку, що російська ракета 3М22 «Циркон» використовувалася під час атаки по Києву 7 лютого 2024 року.

Внаслідок обстрілу рф 7 лютого в Києві загинули 4 людини і 38 були поранені. Під час масованої атаки по Україні сили ППО тоді знищили 44 із 64 повітряних цілей.


Наркозалежний будував кар’єру шпигуна: в Києві затримали коригувальника російських атак
Наркозалежний будував кар’єру шпигуна: в Києві затримали коригувальника російських атак

Ним виявився завербований фсб місцевий будівельник, який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за наркозлочини.

Збожеволіли остаточно: у Херсоні зняли на відео воєнний злочин окупантів — «сафарі» на цивільного
Збожеволіли остаточно: у Херсоні зняли на відео воєнний злочин окупантів — «сафарі» на цивільного

російські окупанти здійснили черговий воєнний злочин — «сафарі» на людину в Херсоні.

Ворог вдарив по підприємству на Одещині: загинула людина, ще восьмеро поранені
Ворог вдарив по підприємству на Одещині: загинула людина, ще восьмеро поранені

Внаслідок російського удару по одному з підприємств на Одещині загинула одна людина, ще вісім дістали поранення. На місці атаки спалахнули пожежі.

Стримав російську дивізію, прорвався з оточення й став Героєм України: історія десантника Дениса Макаровського
Стримав російську дивізію, прорвався з оточення й став Героєм України: історія десантника Дениса Макаровського

Десантник розповів про свій бойовий шлях, оборону Ізюма, вихід з оточення та пояснив, чому переконаний: українці мають захищати свою державу самі.

ВАКАНСІЇ
Olx Водій, військовослужбовець

від 24000 до 124000 грн

Болград, Одеська область

RobotaUa Електрозварник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

RobotaUa Військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Запоріжжя

Старобільський РТЦК та СП

RobotaUa Снайпер

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

RobotaUa Бойовий медик

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

WorkUa Механік-водій, військовослужбовець

від 30000 до 120000 грн

Київ

20 окремий батальйон спеціального призначення