ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Львові відкрився перший центр рекрутингу до Збройних Сил України

Актуальна тема Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 12 Лютого 2024, 12:38

У Львові 12 лютого розпочав роботу центр рекрутингу до Сил безпеки та оборони України.

Про це повідомив мер Львова Андрій Садовий у телеграм-каналі.

Цей проєкт стартував за співпраці Міністерства оборони України та Львівської міської ради і покликаний побудувати прозору та ефективну модель залучення до українського війська.

Уповноважений представник Міністерства оборони України з питань рекрутингу Олексій Бежевець та мер Львова Андрій Садовий.

Перший центр рекрутингу розпочав роботу у львівському ЦНАПі за адресою: вул. Костя Левицького, 67.

«Тут не вручатимуть повісток. Кожен отримає детальну інформацію про актуальні військові вакансії. Цими словами відкрили перший Центр Рекрутингу Української Армії у Львові», — написав Андрій Садовий.

Вакансії в ЗСУ і рекрутинг: розповідаємо, як це працює зсередини
Вакансії в ЗСУ і рекрутинг: розповідаємо, як це працює зсередини

Він додав, що часто серед охочих піти у військо є вагання через те, що вони не зможуть себе реалізувати за тим фахом, який вони знають найкраще.

«Ви можете бути медиком, програмістом, логістом чи будь-яким іншим фахівцем. Ваш внесок є важливим для нашої Перемоги!» — зазначив мер Львова.

Як повідомляла АрміяInform, державна агенція з рекрутингу «Свідомо» стартує наприкінці березня. Мета проєкту — інформувати населення про те, як долучитися до лав Збройних Сил України.

Агенція створить центри в чотирьох містах: Києві, Львові, Дніпрі та Одесі. Це буде абсолютно цивільна структура.

Раніше повідомлялося, що із середини листопада, коли були підписані перші домовленості щодо співпраці з онлайн-платформами, вже є понад 62 тисячі відгуків на вакансії ЗСУ.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Унаслідок ударів ворожих FPV на Дніпропетровщині загинула дівчина, поранено чоловіка

Унаслідок ударів ворожих FPV на Дніпропетровщині загинула дівчина, поранено чоловіка

Ворог вдарив FPV-дроном по цивільній інфраструктурі Нікополя.

Прикордонники знищують зв’язок та склади окупантів на Південно-Слобожанському напрямку

Прикордонники знищують зв’язок та склади окупантів на Південно-Слобожанському напрямку

Прикордонники-аеророзвідники РУБпАК «Стрікс» знешкодили технічні засоби зв'язку, склади окупантів, та не забули уразити ворожу піхоту.

Володимир Зеленський підписав закон про виплати звільненим з полону захисникам

Володимир Зеленський підписав закон про виплати звільненим з полону захисникам

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо виплат військовослужбовцям, звільненим з полону, які мають захворювання, що потребують тривалого стаціонарного лікування» (№13627).

Окупанти обстріляли Херсон з артилерії, одна людина поранена

Окупанти обстріляли Херсон з артилерії, одна людина поранена

Російські війська вдарили з артилерії по Дніпровському району Херсона.

Президент відзначив захисників України орденами «Золота Зірка»

Президент відзначив захисників України орденами «Золота Зірка»

Президент України Володимир Зеленський вручив ордени «Золота Зірка» воїнам Сил оборони України й передав нагороди родинам Героїв України, яким звання присвоєно посмертно.

Президент України й Федеральний канцлер Німеччини обговорили російські наміри та спільні можливості захисту від агресії 

Президент України й Федеральний канцлер Німеччини обговорили російські наміри та спільні можливості захисту від агресії 

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Федеральним канцлером Німеччини Фрідріхом Мерцом.

ВАКАНСІЇ

Офіцер інформаційно-аналітичної групи

Львів

Військова частина А2678

Навідник зенітного артилерійського відділення в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Радіотелефоніст, військовослужбовець в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Івано-Франківськ та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Івано-Франківськ, Івано-Франківська область

Бухгалтер

від 20000 до 21000 грн

Одеса

Одеський ОТЦК та СП

Зв’язківець, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

--- ---