ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«F-16 перевершив очікування»: український пілот розповів подробиці підготовки на західних винищувачах

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 9 Лютого 2024, 18:38

Українські пілоти, які проходять підготовку у США та ЄС на західних винищувачах четвертого покоління F-16, дуже вражені цим літаком.

Про це розповів «Голосу Америки» пілот Повітряних Сил ЗСУ з позивним «Фантом».

«Цей літак просто перевершив їхні очікування. Навіть з тим об’ємом інформації, який вони отримали за час навчання, вони вже бачать великі перспективи і великий заділ, як цей літак допоможе нашим Повітряним Силам збільшити спроможність нашої бойової авіації», — сказав пілот.

Водночас «Фантом» зазначив, що для українських пілотів це «новий» літак, тому навчання вимагає більше самостійної підготовки.

«Було трошки складно на початку, тому що це літак нової генерації, більш диджіталізований літак, в нього багато систем і програм, які треба вводити під час польоту та до польоту. Ми з таким не стикались, у нас підготовка йде трошки інакше, і наш літак набагато простіший, ніж F-16.

Підхід до підготовки, до виконання польотів — зовсім інший. Тут більше вимагається самостійної підготовки, ніхто над душею не стоїть, тому для них перелаштуватися ментально було трошки складно», — додав він.

За словами «Фантома», підготовка одного пілота або однієї групи триває майже шість місяців. Навчаються не тільки пілоти, а і наземний персонал — механіки, які будуть обслуговувати літаки, наші підрозділи забезпечення, які будуть забезпечувати виконання завдань.

«Авіація — це дуже складна система, це не один танк або одна артустановка. На літак працює багато персоналу, і це велика система. І льотчик або технік — це маленький гвинтик у великій системі», — зауважив пілот.

Видання проілюструвало матеріал зображенням літака F-16 з українським ронделем, що викликало ажіотаж в мережі. На момент публікації новини АрміяInform не змогла знайти підтверджень, що це реальне, а не редаговане, зображення.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Прорив до своїх: «Спецпідрозділ Тимура» ГУР пробив наземний коридор до десанту під Покровськом

Прорив до своїх: «Спецпідрозділ Тимура» ГУР пробив наземний коридор до десанту під Покровськом

Після безпарашутного десанту на Покровському напрямку бійці «Спецпідрозділу Тимура» ГУР прорвали наземний коридор і посилили угруповання розвідників у зоні боїв.

На Покровському напрямку за добу зафіксовано 55 ворожих штурмів — Генштаб ЗСУ

На Покровському напрямку за добу зафіксовано 55 ворожих штурмів — Генштаб ЗСУ

Впродовж минулої доби між українськими військами та російськими окупаційними силами відбулося 163 бойових зіткнення.

668 ударів за добу: рф накрила Запорізьку область FPV-дронами та авіацією

668 ударів за добу: рф накрила Запорізьку область FPV-дронами та авіацією

Впродовж доби російські окупанти здійснили 668 ударів по 14 населених пунктах Запорізької області, зафіксовано 42 повідомлення про руйнування. Мирні мешканці не постраждали.

Володимир Зеленський і Урсула фон дер Ляєн узгодили подальші кроки щодо звіту ЄС і підтримки енергетики України

Володимир Зеленський і Урсула фон дер Ляєн узгодили подальші кроки щодо звіту ЄС і підтримки енергетики України

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президенткою Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн. Сторони обговорили публікацію щорічного звіту ЄС про розширення та фінансову підтримку української енергетики.

Ворожі втрати за добу становлять 840 військових, п’ять танків та 42 артсистеми

Ворожі втрати за добу становлять 840 військових, п’ять танків та 42 артсистеми

Російські окупаційні війська за минулу добу втратили 840 своїх військових, п’ять танків та 42 артилерійських системи.

Протягом минулої доби на фронті зафіксовано 151 боєзіткнення — Генштаб ЗСУ

Протягом минулої доби на фронті зафіксовано 151 боєзіткнення — Генштаб ЗСУ

За минулу добу між Силами оборони та російськими окупантами відбулося 151 бойове зіткнення.

ВАКАНСІЇ

Військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Кривий Ріг

Старобільський РТЦК та СП

Водій-заправник

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Діловод-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Київ

Косівський РТЦК та СП

Стаpший водій, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Звязківець

від 21000 до 121000 грн

Харків

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Водій категорії C, D (військова техніка)

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

230 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО

--- ---