— Розкажіть, будь ласка, про те, як змінювалися засоби РЕБ/РЕР протягом періоду широкомасштабного вторгнення? — На початок широкомасштабки весь аналоговий РЕБ — це був білий шум. Було…
Верховна Рада України проголосувала в першому читанні за законопроєкт щодо посилення мобілізації.
Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк, передає АрміяInform.
Проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку №10449 підтримали 243 народні депутати.
Раніше сьогодні Комітет Верховної Ради з питань оборони рекомендував ухвалити законопроєкт у першому читанні і відповідно відхилити всі альтернативні.
За законопроєкт було проголосовано в першому читанні без пропозицій Комітету. Далі за процедурою відбуватиметься внесення правок протягом 14 днів — до 21 лютого.
Після цього за документ голосуватимуть у другому читанні.
Як повідомляла АрміяInform, 30 січня 2024 року Кабінет Міністрів України схвалив і передав до Верховної Ради оновлену версію законопроєкту про мобілізацію.
У Міноборони раніше пояснювали, що ухвалення законопроєкту дозволить якнайшвидше вдосконалити механізм мобілізації, який існує. Завдяки цьому вдасться ефективніше посилювати Збройні Сили України, адже в країні триває війна.
Також наголошувалося, що в законопроєкті про мобілізацію обмеження для тих, хто ухиляється від оновлення даних в ТЦК і служби загалом, розглядаються як тимчасові заходи, а не покарання.
АрміяInform детально розібралася, які категорії громадян матимуть право на відстрочку від призову під час мобілізації і чи будуть забирати права і арештовувати рахунки у тих, хто ухилятиметься від виконання закону.
@armyinformcomua
Повільне відновлення економіки, розвиток воєнних галузей, висока інфляція та підвищення податків. Про підсумки 2024 та очікування від 2025 року АрміяInform розповів експерт Недержавного аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень» Олександр Чупак.
Розгорнута Пентагоном у Вашингтоні система, відома як розширена регіональна ситуаційна обізнаність (ERSA), об’єднує вдосконалені камери візуального розпізнавання та лазери.
Що таке патронатна служба бойової бригади, для чого вона потрібна та які функції виконує? Як патронатна служба працює з пораненими та родинами загиблих, полонених та зниклих безвісти бійців? У чому полягає специфіка роботи з родинами зниклих безвісти та чому вона найскладніша?
Фабрика брехні під назвою «росія» продовжує поширювати неправдиву інформацію з метою дискредитації українських військових та підриву довіри до Збройних Сил України.
Міністр оборони України Рустем Умєров зустрівся у середу, 15 січня, з главою МЗС Естонії Маргусом Цахкною.
На ділянці відділу «Красноїльськ» Чернівецького прикордонного загону прикордонний наряд спільно з оперативними співробітниками виявив двох чоловіків, які рухалися в бік державного кордону. За кількасот метрів від держрубежу їх було затримано.
від 23600 до 123600 грн
Луцьк, Волинська область
від 20000 до 50000 грн
Старокостянтинів, Хмельницька область
від 20000 до 120000 грн
Липники, Львівська область
— Розкажіть, будь ласка, про те, як змінювалися засоби РЕБ/РЕР протягом періоду широкомасштабного вторгнення? — На початок широкомасштабки весь аналоговий РЕБ — це був білий шум. Було…