ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Противник намагається взяти Часів Яр в оперативне оточення — речник ОСУВ «Хортиця»

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 27 Квітня 2024, 15:28

Війська рф продовжують тиснути на позиції українських військових на Бахмутському напрямку, зокрема на околиці міста Часів Яр Донецької області.

Про це в етері телемарафону «Єдині новини» заявив речник ОСУВ «Хортиця» підполковник Назар Волошин.

«Ворог тисне на Часів Яр. Сили оборони контролюють ситуацію як у місті, так і навколо нього. російської армії немає в Часовому Яру, але вона намагається захопити місто, не рахуючись зі своїми втратами військової техніки та особового складу», — зазначив речник.

За його словами, окупанти впродовж останніх днів тактичних успіхів не мали у цьому районі.

«Ворог зосереджує свої зусилля для прориву нашої оборони західніше Бахмута, виходу до каналу Сіверський Донець — Донбас, оволодіння населеним пунктом Часів Яр, створення там умов для подальшого просування до Краматорської агломерації. Противник намагається взяти Часів Яр в оперативне оточення», — зазначив речник.

Окупанти проводять безуспішні штурми. Однак досі намагаються захопити село Іванівське і околиці Богданівки, щоб зайти до Часового Яру.

Спікер підкреслив, що ворог у спробах вирівняти лінію оборони та зіткнення додатково штурмує Андріївку та Кліщіївку.

«В районі Кліщіївки було помічено збільшення особового складу ворожої армії», — резюмував Назар Волошин.

Як повідомляла АрміяInform, ЗСУ контролюють дві третини сіл Очеретине та Соловйове.

Читайте нас в Telegram
«Рейтинг корчів», 450 тисяч єПосвідчень і 100 тисяч компенсацій: що показує статистика Ветеран Pro в Дії

Ветеран Pro в Дії — це окремий розділ у застосунку, де ветерани та ветеранки можуть отримати державні послуги онлайн.

Щомісяця обкрадав військових на 5 млн грн: до України екстрадували екстрашахрая
Щомісяця обкрадав військових на 5 млн грн: до України екстрадували екстрашахрая

Поліцейські екстрадували з Естонії організатора схеми продажу неіснуючих авто для ЗСУ — щомісячні збитки військових перевищували 5 млн грн.

Топографічна служба ЗСУ оновила координати державного кордону з Угорщиною
Топографічна служба ЗСУ оновила координати державного кордону з Угорщиною

На українсько-угорській ділянці кордону узгодили нові технічні рішення і підбили підсумки перевірок.

На Харківщині через російські атаки пошкоджено будинки, є поранені
На Харківщині через російські атаки пошкоджено будинки, є поранені

На Харківщині внаслідок ворожих атак по Богодухівщині поранено двох людей.

Палає «бавовна»: СБУ уразила один із найбільших нафтопереробних заводів росії
Палає «бавовна»: СБУ уразила один із найбільших нафтопереробних заводів росії

Безпілотники Центру спецоперацій «Альфа» СБУ уразили інфраструктуру одного з найбільших НПЗ рф — «Лукойл-Пермнафтооргсинтез».

Гори, гори ясно! Lasar’s Group спалив російської техніки на $14 мільярдів
Гори, гори ясно! Lasar’s Group спалив російської техніки на $14 мільярдів

У ніч на 30 квітня «Лазарі» знищили низку важливих цілей окупантів, включно із засобами ППО.

ВАКАНСІЇ
Лікар медичного пункту

від 21000 до 21000 грн

Київ

168 окремий батальйон 120 ОБр Cил ТрО

Водій-зв’язківець, морська піхота

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Стpілець-регулювальник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Водій – слюсар, електрик військова служба за контрактом ЗСУ

від 20000 грн

Запоріжжя

Заводський РТЦК та СП

Машиніст бульдозера, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Кропивницький

Військова частина А3406

--- ---