Список найпопулярніших статей української Вікіпедії у 2024 році днями оприлюднив Юрій Пероганич — засновник ГО «Вікімедіа Україна», яка опікується, зокрема, розвитком і популяризацією Вікіпедії….
У новому законопроєкті про мобілізацію обмеження для тих, хто ухиляється від оновлення даних в ТЦК і служби загалом, розглядаються як тимчасові заходи, а не покарання, заявив керівник Управління преси та інформації Міністерства оборони України Ілларіон Павлюк.
Про це він повідомив ефірі телемарафону «Єдині новини».
Він підкреслив, що впровадження таких обмежень необхідне для того, щоб зробити можливим чітке визначення термінів служби для військовослужбовців. Ілларіон Павлюк додав, що ці обмеження тимчасові, і як тільки людина з’явиться в ТЦК, вони будуть зняті.
«Всі одразу говорять про санкції, всіх найбільше це тригерить. Давайте почнемо зі зручності: значно зручніше оновити дані в електронному кабінеті, ніж йти до ТЦК та СП. Розрахунок на те, що ми зможемо охопити велику кількість українців і ми будемо нарешті мати чіткі дані про наших громадян і розуміти, кого доцільно призивати», — зазначив він.
Ілларіон Павлюк наголосив, що запропоновані законопроєктом санкції стосуються конкретно тих, хто порушує законодавство — надає неправдиві дані, не з’являється за вимогою до ТЦК. При цьому, передбачені санкції не є «покаранням», а є «методом впливу», тому що вони будуть тимчасовими — щойно людина з’явиться до ТЦК, ці обмеження будуть зняті.
«Потрібно це робити. Мені прикро, що в більшості дискусій у соцмережах ледь не найпопулярніші слова „відстрочка“ і „санкції“. Таке враження, що вся країна думає, як не піти служити. По-перше, це не так, слава Богу. По-друге, хотілось би, щоб ми про інше говорили. Нам надзвичайно важливо оновити механізм мобілізації і механізм визначеного терміну служби, щоб зробити сильнішими наші Збройні Сили і для того, щоб забезпечити рівність», — резюмував представник Міноборони.
Як повідомляла АрміяInform, у громадян призовного віку, аби зареєструвати дані в електронному кабінеті призовника, є 60 днів з моменту його створення.
@armyinformcomua
Десантники продемонстрували, як нищать ворожу техніку та особовий склад противника, зокрема, північнокорейських найманців.
У Чорному та Азовському морях ворожі кораблі відсутні.
Станом на ранок 16 січня за добу на фронті російські загарбники втратили 1480 осіб вбитими та пораненими.
Упродовж доби окупанти завдали 418 ударів по 11 населених пунктах Запорізької області.
Від початку цієї доби відбулося 118 бойових зіткнень. Українські захисники продовжують рішуче давати відсіч спробам противника просунутися в глибину нашої території, завдаючи йому вогневого ураження.
«Так, у мене росіяни забрали дім, потім забрали у мене другий раз дім. Але... життя ж то не забрали? Я ж продовжую жити. І продовжувати треба жити де завгодно. Головне — щоби в Україні. Мене мотивує те, щоб росіяни не прийшли сюди та не знищили тут все, не вбили мою дитину і дружину. Бо я бачив на власні очі, що відбувається там, куди приходить Росія», — говорить Єлизар Гранков.
від 20000 до 120000 грн
Львів, Львівська область
Список найпопулярніших статей української Вікіпедії у 2024 році днями оприлюднив Юрій Пероганич — засновник ГО «Вікімедіа Україна», яка опікується, зокрема, розвитком і популяризацією Вікіпедії….