ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Радник президента США з питань нацбезпеки обговорить з партнерами по НАТО підтримку України

Новини Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 7 Лютого 2024, 7:29

Сьогодні, 7 лютого, радник президента США з питань національної безпеки Джейк Салліван у Брюсселі зустрінеться з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом та візьме участь у засіданні Північноатлантичної ради за участю колег з країн-членів Альянсу.

Про це повідомляє сайт Білого дому.

«Під час цих зустрічей пан Салліван обговорить низку ключових питань перед 75-м ювілейним самітом НАТО у Вашингтоні, у тому числі продовження нашої підтримки України, наша відповідь на російську агресію», — зазначила представник адміністрації США Едрієн Вотсон.

Крім того, за її словами, під час зустрічей йтиметься про інвестиції союзників НАТО у зміцнення спільної оборони та стримування, зокрема шляхом інвестування в оборонно-промислові бази Сполучених Штатів. 

Як повідомляла АрміяInform, президент США закликав Конгрес ухвалити законопроєкт про підтримку України.

Читайте нас в Telegram
Судитимуть жінку, яка вчинила замах на вбивство волонтера

До суду скеровано обвинувальний акт щодо жінки, яку обвинувачують у замаху на вбивство громадського діяча та волонтера Сергія Стерненка.

«Якби він не накрив собою гранату, ми б загинули»: боєць «Циган» провів на позиціях 150 днів
«Якби він не накрив собою гранату, ми б загинули»: боєць «Циган» провів на позиціях 150 днів

Військовослужбовець 157-ї механізованої бригади з позивним «Циган» заходив на позицію на місяць, а провів вп’ятеро довше.

«Ось ідуть окупанти і їх просто розстрілюють»: російські штурмовики потрапили в туалетну засідку
«Ось ідуть окупанти і їх просто розстрілюють»: російські штурмовики потрапили в туалетну засідку

Піхотинці 225-го штурмового полку влаштували засідку та буквально «збрили» зі стрілецької зброї пару дуже фотогенічних окупантів біля сільського нужника.

Фіктивні «бойові» на 4,6 млн грн: судитимуть підполковника
Фіктивні «бойові» на 4,6 млн грн: судитимуть підполковника

Скерований до суду обвинувальний акт щодо підполковника — колишнього командира батальйону матеріального забезпечення однієї з військових частин.

Палили все — українські пілоти «кошмарили» росіян, перебуваючи в оточенні майже три місяці
Палили все — українські пілоти «кошмарили» росіян, перебуваючи в оточенні майже три місяці

Дмитро Нестерук із позивним «Бак» пережив майже три місяці в оточенні під Покровськом і потрапив у засідку ворога на близькій дистанції.

ВАКАНСІЇ
Медична сестра, військовослужбовець

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Оператор БПЛА

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Автомеханік

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО

Водій категорії С

від 20100 до 120000 грн

Запоріжжя

Сватівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

Стрілець-гранатометник (ДШВ)

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

--- ---