Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Війська рф використовують різну кількість ударних безпілотників для атак по Україні, перевіряючи можливості української системи протиповітряної оборони.
Про це в ефірі телемарафону повідомив речник Командування Повітряних Сил ЗС України полковник Юрій Ігнат.
«Чотири «шахеди» (минулої ночі. — Ред.) абсолютно ні про що не говорить. Як можна говорити про зменшення запасів, якщо кожного місяця росіяни сотні застосовують. Інколи бувало 1-2 за добу, щоб перевірити нашу спроможність, запускають як розвідувальні мішені», — пояснив Юрій Ігнат.
Він зазначив, що ворог не може постійно проводити масовані атаки дронами, як було в новорічну ніч, але намагається тримати у напрузі українську ППО.
«Застосовує різну кількість БПЛА, зазвичай 15-20. Але навіть 4 — серйозна загроза, якщо вони попадуть в критичний об’єкт. Цього разу два знищені, але серйозних наслідків влучань немає», — сказав речник.
Юрій Ігнат додав, що ворог, окрім БПЛА, активно застосовує керовані авіабомби і ракети Х-59 у напрямку Запорізької та Дніпропетровської областей.
Працівники ДБР за сприяння СБУ повідомили про підозру жителю Хмельницького, який за гроші обіцяв виключати військовозобов’язаних із розшуку в системі «Оберіг».
На Гуляйпільському напрямку ворог змушений залучати до атак морських піхотинців та десантників.
Окупаційні російська армія збільшує кількість авіаційних ударів по Україні, не маючи бажаних успіхів на фронті.
Пілоти 9-го батальйону «Кайрос» 414-ї бригади безпілотних систем «Птахи Мадяра» уразили російський зенітно-ракетний комплекс «Бук-М1».
Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову сьогодні з Папою Римським Левом XIV.
За даними слідства, 1 квітня близько 13:30 на вул. Патона у Львові інспектор Львівської митниці смертельно поранив 52-річного військовослужбовця.
Інженер з області радіоелектроніки для вдосконалення існуючих НРК
від 20000 до 190000 грн
Вся Україна
23 ОМБр
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….