Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Від початку широкомасштабної війни Уряд Нідерландів спрямував до Держбюджету України близько 300 млн євро.
Про це повідомляє Урядовий портал.
«Міністр фінансів України Сергій Марченко провів онлайн-зустріч з новопризначеним Міністром фінансів Нідерландів Стівеном ван Веєнбергом. Сергій Марченко висловив подяку Уряду Нідерландів за рішучу фінансову, гуманітарну та військову підтримку України», — йдеться у повідомленні.
Стівен ван Веєнберг привітав Україну зі схваленням лідерами ЄС 50 млрд євро у рамках Ukraine Facility на 2024-2027 роки. Рішення щодо започаткування інструменту Ukraine Facility забезпечує передбачуване фінансування, більша частина якого буде спрямована на забезпечення бюджетних потреб України.
Також сторони наголосили, що вилучені активи рф мають стати фундаментом для подальшого фінансування відновлення та української економічної стабільності в майбутньому.
Наразі активно проводять дискусії щодо можливості спрямування російських активів на користь України.
Як повідомляла АрміяInform, лідери ЄС домовилися про пакет допомоги на 50 млрд євро для України.
Документальний фільм «Небо, яке ми втримали» розповідає про 20 років історії Повітряного командування «Центр» Повітряних Сил Збройних Сил України.
Оператори прикордонного підрозділу «Фенікс» у березні знищили 100 ворожих «крил», серед яких і «князь вєщій олєґ».
2 квітня російські війська атакували Київський район Харкова ударним безпілотником.
Вдень 2 квітня окупанти вдарили по Дружківці чотирма авіабомбами «ФАБ-250» з УМПК.
Операторка БПЛА з позивним «Фрея» служить у 26-й артилерійській бригаді імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича.
Збільшення кількості безпілотників дозволить суттєво підвищити ефективність ураження противника та зменшити втрати серед українських військових.
Оператор відділення радіоелектронної боротьби з безпілотними апаратами
від 22000 до 120000 грн
Луцьк, Волинська область
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….