ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

ЄС невдовзі має схвалити рішення щодо 5 млрд євро на військову підтримку України

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 26 Січня 2024, 16:10

Європейський Союз найближчим часом має ухвалити рішення щодо надання Україні додатково 5 мільярдів євро з Європейського фонду миру для забезпечення нагальних військових потреб.

Про це повідомив головний дипломат ЄС Жозеп Боррель у своєму блозі на сайті Європейської служби зовнішніх дій.

«Найближчими днями ми маємо досягти домовленості про поповнення Європейського фонду миру (ЄФМ) на 5 мільярдів євро з метою створення в рамках ЄФМ «Фонду допомоги Україні», який базуватиметься на новому підході до стимулювання військової підтримки України з боку країн-членів ЄС», — написав Жозеп Боррель.

Він також повідомив, що в лютому має намір приїхати з візитом до Києва.

Щодо заарештованих російських активів, Жозеп Боррель підкреслив, що наполягає на вирішенні цього питання до наступного засідання Ради ЄС у закордонних справах.

Європейський фонд миру було створено ЄС у 2021 році для підтримки партнерів у всьому світі у військовій та оборонній сферах задля запобігання конфліктам, збереження миру та зміцнення міжнародної безпеки і стабільності.

Фонд компенсує урядам країн ЄС військові постачання в Україну. Значна частина коштів уже була виділена на військову допомогу Україні після широкомасштабного вторгнення рф.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Допомагало бажання жити»: прикордонник 82 доби утримував позицію на Вовчанському напрямку

«Допомагало бажання жити»: прикордонник 82 доби утримував позицію на Вовчанському напрямку

Прикордонник бригади «Форпост» Державної прикордонної служби України з позивним «Судак» протягом 82 діб безперервно утримував бойову позицію на Вовчанському напрямку. Цей період військовий називає найважчим випробуванням у своєму житті.

Українська делегація готується до зустрічі з американською стороною в Берліні

Українська делегація готується до зустрічі з американською стороною в Берліні

Президент України Володимир Зеленський повідомив про підготовку до зустрічі з американською стороною, під час якої сторони опрацьовують ключові деталі майбутніх домовленостей у сфері безпеки.

На Олександрівському напрямку українські війська відбили 13 атак противника

На Олександрівському напрямку українські війська відбили 13 атак противника

Від початку доби ворог 95 разів атакував позиції Сил оборони.

Ворог завдав удару по Сумщині: загинув цивільний мешканець

Ворог завдав удару по Сумщині: загинув цивільний мешканець

Унаслідок прицільного удару ворога загинув цивільний мешканець Великописарівської громади.

Не почують і не доїдуть: прикордонники знищили транспорт та технічні засоби ворога

Не почують і не доїдуть: прикордонники знищили транспорт та технічні засоби ворога

На Південно-Слобожанському напрямку прикордонники підрозділу «Стрікс» уразили укриття, авто та антени ворога.

Президент прибув до Німеччини для переговорів з американською делегацією

Президент прибув до Німеччини для переговорів з американською делегацією

Президент України Володимир Зеленський прибув до Берліну, де сьогодні запланована зустріч з американською переговорною командою.

ВАКАНСІЇ

Начальник зв’язку в батальйон, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Львів та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Львів, Львівська область

Кухар

від 20000 до 120000 грн

Херсон

126 ОБр Сил ТрО

Оператор БПЛА в ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Механік водій, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Оператор БпЛА (ЗСУ) вся Україна, На контракт

від 20151 до 120151 грн

Вся Україна

116 ОМБр

--- ---