ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Leopard, ППО, артсистеми: у Міноборони Німеччини розповіли про заплановану допомогу Україні

Важливо Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 25 Січня 2024, 9:11

У 2024 році Німеччина і надалі надаватиме допомогу Україні. Зокрема, планується навчити 10 тисяч солдатів ЗСУ, а також здійснювати поставки танків та іншої техніки.

Про це повідомляє міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус.

Міністр оборони сказав, що Берлін також планує передати Україні додаткові зенітні комплекси IRIS-T і зенітки Gepard, артилерію та артилерійські боєприпаси, а також понад 80 основних бойових танків Leopard 1.

Крім того, згідно з інформацією, заплановано постачання бронетранспортерів, інженерних танків і танків-мостів, 450 захищених машин, систем розмінування, а також безпілотників, радарів і систем розвідки.

«Цього року Бундесвер продовжить навчати більше українських солдатів. На 2024 рік ми також плануємо навчити 10 000 українських військових у Німеччині», — додав він.

Німецький чиновник наголосив, що небо над Україною має належати виключно Україні. Тому з початку війни Німеччина поставила системи протиповітряної оборони загальною вартістю понад 2,2 мільярда євро. Крім того, він нагадав, що уряд Німеччини разом з Францією взяв на себе відповідальність за нову коаліцію сил і засобів у цій галузі.

Очільник Міноборони також сказав, що на додаток до своєї провідної ролі в протиповітряній обороні Німеччина також бере участь в інших коаліціях сил і засобів. Йдеться про артилерію, морську охорону, операції з розмінування, інформаційні технології та бойові броньовані машини. Також передбачається участь у коаліції безпілотників.

Як повідомляла АрміяInform, Німеччина надасть Україні шість вертольотів Sea King.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
УВ «Курськ»: Андріївка на Сумщині залишається під контролем ЗСУ

УВ «Курськ»: Андріївка на Сумщині залишається під контролем ЗСУ

Населений пункт Андріївка в Сумській області залишається під контролем Збройних Сил України.

Наслідки атак рф на Херсонщині: пошкоджений собор, троє загиблих, є поранені

Наслідки атак рф на Херсонщині: пошкоджений собор, троє загиблих, є поранені

На Херсонщині протягом минулої доби від ворожих атак потерпали 28 населених пунктів. Унаслідок російської агресії троє людей загинуло та троє поранено, серед постраждалих — поліцейський.

«Ворог намагається зламати Україну» — Президент про удари по інфраструктурі на Дніпровщині та Запоріжжі

«Ворог намагається зламати Україну» — Президент про удари по інфраструктурі на Дніпровщині та Запоріжжі

Володимир Зеленський подякував кожній ремонтній бригаді, усім службам, які від ночі працюють для відновлення постачання електрики, тепла й води на Дніпровщині та в Запорізькій області.

Трактор з мангалом та РЕБом — на Харківщині уражено дивну російську техніку

Трактор з мангалом та РЕБом — на Харківщині уражено дивну російську техніку

На Південно-Слобожанському напрямку розвідувально-ударні групи БПЛА бригади «Гарт» продовжують виявляти та знищувати ворожі цілі.

«Вони психують, не вкладаються в дедлайни»: на Покровському напрямку ворог активно маневрує піхотою

«Вони психують, не вкладаються в дедлайни»: на Покровському напрямку ворог активно маневрує піхотою

У зоні відповідальності бригади НГУ «Рубіж» фіксується часткове зменшення кількості ворожої піхоти через відчутні втрати, але атаки окупанти не зупиняють.

В Одесі затримали завербовану росіянами жінку, яка корегувала удари по місту

В Одесі затримали завербовану росіянами жінку, яка корегувала удари по місту

Служба безпеки України затримала мешканку Одеси, яку підозрюють у співпраці з російською воєнною розвідкою (більш відомою як гру) та коригуванні ворожих атаки по місту і підтримці рф у соцмережах. 

ВАКАНСІЇ
Технік із системного адміністрування, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Інспектор прикордонної служби (військова служба)

до 20000 грн

Львів

Державна прикордонна служба України

Начальник радіостанції, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Кухар

від 20000 до 25000 грн

Львів

Військова частина А0583 (ВСП)

Начальник зарядно-акумуляторної станції

від 22000 до 22000 грн

Житомир

Військова частина А1724

Інженер-електронік

від 16000 до 19000 грн

Львів

4762 військове представництво МОУ

--- ---