ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

ГУР розкрило деталі операції зі знищення російських бомбардувальників Ту-22М3

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 23 Січня 2024, 22:24
Наслідки атаки дронів на військовий аеродром "Сольци" у Новгородській області рф, на фото з місцевих телеграм каналів - згорівший до тла Ту-22М3
Наслідки атаки дронів на військовий аеродром "Сольци" у Новгородській області рф, на фото з місцевих телеграм каналів - згорівший до тла Ту-22М3

Групі українських розвідників довелося здолати 600 кілометрів, щоб знищити та вивести з ладу російські бомбардувальники Ту-22М3.

Про це повідомили в Головному управлінні розвідки Міноборони України, розповідаючи історію Героя України полковника Олега Бабія, який загинув під час виконання цього завдання.

За інформацією ГУР МОУ, у серпні 2023 року в складі розвідувальної групи Олег Бабій подолав пішки понад 600 км по території противника, щоб виконати спеціальне бойове завдання — зупинити терористичні авіаційні бомбардування росіянами мирних українських міст.

Пробравшись у глибокий тил противника, завдання розвідники виконали — знищили російський бомбардувальник Ту-22М3 та ще два вивели з ладу, однак і самі зазнали непоправних втрат.

Повертаючись на підконтрольну Україні територію, розвідувальна група полковника Олега Бабія потрапила у засідку та вступила в нерівний бій з російськими загарбниками.

У цьому бою, 30 серпня 2023 року, прикриваючи відхід своїх бойових побратимів, український розвідник підполковник Олег Бабій зазнав смертельного поранення та загинув.

За свій героїчний подвиг, Олег Бабій нагороджений званням Героя України з присвоєнням ордену «Золота зірка». Посмертно.

«Останнє успішно виконане завдання групи розвідників Олега Бабія — знищення та виведення з ладу трьох російських бомбардувальників ТУ-22М3, значно порушило плани військово-політичного керівництва рф щодо нанесення ракетних ударів по території України та фактично повністю дестабілізувало роботу аеродромів і пунктів базування дальньої авіації», — зазначили в ГУР.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
На Київщині іноземець займався підпалами автомобілів українських військових

На Київщині іноземець займався підпалами автомобілів українських військових

У Київській області затримали іноземця, який на замовлення рф займався підпалами автомобілів українських військових.

«Перетворились на купу брухту»: наші бійці знищили російські гармати Д-30 і гаубицю «Мста-Б»

«Перетворились на купу брухту»: наші бійці знищили російські гармати Д-30 і гаубицю «Мста-Б»

У запеклих боях воїни 44-ї окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола знищили чотири російські гармати Д-30 та гаубицю 2А65 «Мста-Б».

«Крило — це вершина моєї кар’єри»: розвідник Президентської бригади розповів про нову епоху війни і технологій

«Крило — це вершина моєї кар’єри»: розвідник Президентської бригади розповів про нову епоху війни і технологій

«Крило — то вже вершина моєї військової кар’єри на сьогоднішній день», — усміхається боєць із позивним «Швед», який нині служить у розвідувальній роті Окремої президентської бригади.

Президент заслухав доповідь про ситуацію в районі Покровська і нагородив бійців 7-го корпусу ДШВ

Президент заслухав доповідь про ситуацію в районі Покровська і нагородив бійців 7-го корпусу ДШВ

Президент України Володимир Зеленський відвідав пункт управління 7-го корпусу швидкого реагування Десантно-штурмових військ ЗСУ, заслухав доповіді про ситуацію в районі Покровська та відзначив захисників нагородами — орденами Богдана Хмельницького ІІІ ступеня та «За мужність» ІІ, ІІІ ступенів.

$7000 за втечу до Молдови: ДБР затримало прикордонника, який торгував інструкціями для ухилянтів

$7000 за втечу до Молдови: ДБР затримало прикордонника, який торгував інструкціями для ухилянтів

Працівники Державного бюро розслідувань викрили прикордонника, який планував налагодити незаконну схему переправлення військовозобов’язаних через державний кордон. Правоохоронці затримали його ще на етапі перемовин із потенційним «клієнтом».

Уражено нафтохімічний завод, НПЗ у Нижньогородській області та склад ПММ окупантів

Уражено нафтохімічний завод, НПЗ у Нижньогородській області та склад ПММ окупантів

В рамках зниження воєнно-економічного потенціалу російського агресора у ніч на 4 листопада підрозділи Сил оборони України уразили низку стратегічних об'єктів ворога.

ВАКАНСІЇ

Бухгалтер

від 24000 до 54000 грн

Харків

Військова частина А1215

Стрілець

від 50000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)

Стаpший pозвідник, стрілець-снайпеp

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Комірник

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

Майстер цеху, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Вознесенськ

Військова частина А2920

Сапер у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

--- ---