ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Facebook реально перестав блокувати полк «Азов» — Михайло Федоров

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Січня 2024, 20:27
Михайло Федоров на зустрічі з представниками Meta 17 січня 2024 року
Михайло Федоров на зустрічі з представниками Meta 17 січня 2024 року. Джерело фото: facebook.com/mykhailofedorov.com.ua

Соцмережа Facebook, яка належить компанії Meta, перестала блокувати сторінки полку «Азов» та контент, який з ним пов’язаний.

Про це повідомив Віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, який 17 січня у Давосі зустрівся з керівництвом Meta.

«Минулого року в Давосі Meta оголосила, що змінила підходи до модерації, розблокувала сторінки полку АЗОВ та змінила правила модерації контенту про нього», — нагадав Михайло Федоров.

«Зараз ми реально бачимо, що це працює — сторінки й повʼязаний з ним контент не блокують. Дякую Моніці Бікерт, керівниці управління глобальною політикою у Facebook», — додав він.

Читайте на АрміяInform історію бійця полку «Азов», який підірвався на протитанковій міні та залишився живим.

Читайте нас в Telegram
«Єдність Європи та США критично важлива»: Володимир Зеленський провів переговори з лідерами Польщі та Фінляндії
«Єдність Європи та США критично важлива»: Володимир Зеленський провів переговори з лідерами Польщі та Фінляндії

На саміті «Бухарестської дев’ятки» Володимир Зеленський обговорив із лідерами Польщі та Фінляндії підтримку України та нові безпекові проєкти.

Окупанти відрізали голови двом загиблим українським воїнам — Генштаб ЗСУ
Окупанти відрізали голови двом загиблим українським воїнам — Генштаб ЗСУ

Це трапилося 12 травня на Гуляйпільському напрямку, де воїни 225-го штурмового полку потрапили в засідку, яку зробила інфільтрована група противника.

Вимагав 50 тисяч гривень у підлеглої: на Дніпровщині викрили замкомбата
Вимагав 50 тисяч гривень у підлеглої: на Дніпровщині викрили замкомбата

Повідомлено про підозру у вимаганні та одержання неправомірної вигоди заступнику командира батальйону з психологічної підтримки.

Фіктивна робота для відстрочки: у Житомирі директор коледжу отримав підозру
Фіктивна робота для відстрочки: у Житомирі директор коледжу отримав підозру

У Житомирі повідомили про підозру 12 чоловікам, які, за даними слідства, були фіктивно працевлаштовані до професійного коледжу для отримання відстрочки від мобі

Нова хвиля мобілізації може добити економіку росії — СЗР
Нова хвиля мобілізації може добити економіку росії — СЗР

Нова ймовірна хвиля мобілізації на росії може стати не лише серйозним соціальним потрясінням, а й каталізатором масштабної економічної кризи.

Виготовляли фальшиві посвідченням для ухилянтів: на Прикарпатті судитимуть чотирьох
Виготовляли фальшиві посвідченням для ухилянтів: на Прикарпатті судитимуть чотирьох

Викрито масштабну схему виготовлення та використання фіктивних документів задля уникнення мобілізації.

ВАКАНСІЇ
Водій-слюсаp, військовий

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Стрілець

від 26000 до 130000 грн

Івано-Франківськ

75 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО

водій-електрик висока заробітна плата

від 25000 до 130000 грн

Київ, Київська область

Водій

від 20000 до 130000 грн

Київ

67 ОМБр ДУК

Радіотехнік (БПЛА, ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої та інформаційної політики

від 25000 до 25000 грн

Гостомель

Гостомельська селищна військова адміністрація Бучанського р-ну Київської обл.

--- ---