ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У відповідь на дії Ірану в ЗСУ наголосили на необхідності західних поставок Україні балістичних і крилатих ракет

Важливо Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 11 Січня 2024, 10:37

Постачання Іраном балістичних ракет росії — це сигнал для наших партнерів надавати Україні озброєння, зокрема балістичні і крилаті ракети, а також більше засобів, які допоможуть нас захистити.

Про це речник Повітряних Сил Збройних Сил України полковник Юрій Ігнат заявив під час свого виступу в ефірі телемарафону «Єдині новини», передає АрміяInform.

«Постачання балістичних ракет росії для України буде викликом, але ми маємо розраховувати на підтримку партнерів не лише резолюціями в Раді Безпеки ООН, які зрештою ні до чого не приводять. Це сигнал для наших партнерів — надавати Україні озброєння, зокрема балістичні і крилаті ракети, більше засобів, які допоможуть нас захистити. Не забуваємо і про західні літаки. Якщо ми їх отримуємо, ми маємо отримати широкий спектр озброєння до цих літаків, які зможуть діставати окупанта на великих відстанях», — наголосив Юрій Ігнат. .

Він уточнив, що у Повітряних Силах ЗСУ поки не можуть спростувати чи підтвердити інформацію щодо іранських ракет. Водночас він зауважив, що нічого неочікуваного для України не відбувається, адже мова про іранські ракети йшла ще рік тому.

Як повідомляла АрміяInform, у Повітряних Силах прокоментували інформацію про нібито збитий над Україною реактивний Shahed.

 

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Дронопад у розпалі: за два тижні зенітники 47-ї бригади знищили 21 ворожий борт

Дронопад у розпалі: за два тижні зенітники 47-ї бригади знищили 21 ворожий борт

Пілоти зенітного підрозділу Sky Wars 47-ї механізованої бригади «Маґура» зменшують кількість дронів-розвідників рф у небі на Північно-Слобожанському напрямку.

На Чернігівщині внаслідок російської атаки загинула жінка

На Чернігівщині внаслідок російської атаки загинула жінка

Протягом доби росія здійснила чергові удари БПЛА по території області, що призвело до виникнення пожеж і руйнувань у кількох районах.

В Україні хвилина мовчання

В Україні хвилина мовчання

Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.

Уражено 17 укриттів для ворожого особового складу — 16-й корпус

Уражено 17 укриттів для ворожого особового складу — 16-й корпус

Підрозділи 16 армійського корпусу продовжують нищити живу силу, озброєння і військову техніку противника.

Ворог 59 разів атакував наші позиції на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ

Ворог 59 разів атакував наші позиції на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ

Загалом протягом минулої доби відбулося 173 бойові зіткнення.

П’ять на п’ять — дронарі 5-ї штурмової знищили 5 російських гармат

П’ять на п’ять — дронарі 5-ї штурмової знищили 5 російських гармат

Пілоти 5-ї штурмової Київської бригади змогли вистежити та уразити добре приховану та замасковану артилерію ворога.

ВАКАНСІЇ

Водій – електрик – молодший спеціаліст, Водій

від 20000 до 50000 грн

Старокостянтинів, Хмельницька область

Навідник

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина А4682

Водій в Збройних Силах України

від 21000 до 130000 грн

Одеса, Одеська область

Механік-водій

від 50000 до 120000 грн

Бучач

Третій відділ Чортківського РТЦК та СП

Зам. командира роти

від 27000 до 127000 грн

Дніпро

Рекрутинговий центр Самарського району, Самарський РТЦК та СП

Стрілець

від 21000 до 51000 грн

Дніпро

Л-П ЗВ ВСП

--- ---