ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Литовського виробника продуктів внесли до переліку спонсорів війни

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 4 Січня 2024, 16:37

Литовську компанію Viciunai Group, яка постачає продукти під брендом Vici, внесено до переліку міжнародних спонсорів війни.

Про це йдеться в заяві Національного агентства із запобігання корупції.

У НАЗК заявили, що після початку широкомасштабного вторгнення росії в Україну представники Viciunai Group обіцяли, що компанія піде з російського ринку, натомість Vici не зупиняє свої потужності у рф, шукає нових працівників та сплачує значні податки до бюджету агресора.

«Це стало підставою для внесення Viciunai Group до переліку Міжнародних спонсорів війни Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК)», — повідомили в агентстві.

Компанія є глобальним виробником і постачальником різноманітних харчових продуктів.

Крім того, що Viciunai Group є найбільшим переробником сурімі на планеті, вона також є одним з найбільших та економічно найпотужніших виробників морепродуктів у Європі. Її головний офіс розташований у Литві, а заводи працюють в Литві, Іспанії, Естонії та рф.

Ще в березні 2022 року, після широкомасштабного вторгнення росії в Україну, керівник литовської групи Шарунас Матійошайтіс заявив, що компанія піде з російського ринку впродовж 3-4 місяців.

У НАЗК наголосили, що Viciunai веде свій бізнес у росії у звичайному режимі без будь-яких скорочень, успішно захищає російську торгову марку в суді, продовжує набирати персонал на свої дочірні підприємства, підтримуючи ринок праці в рф.

Наприклад, виробничий комплекс ТОВ «Вичюнай-русь» є найбільшим підприємством Viciunai Group, на якому працюють 1500 працівників. Він розташований у Калінінградській області, а його чистий прибуток за 2022 рік збільшився на 156% (до $20 млн).

Як повідомляла АрміяInform, наприкінці грудня НАЗК внесло китайську компанію Shandong Odes, яка виробляє всюдиходи, до переліку міжнародних спонсорів війни.

 

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Покровськ — це політична ціль ворога: командувач ДШВ Олег Апостол
Покровськ — це політична ціль ворога: командувач ДШВ Олег Апостол

Українське командування могло зосередити сили безпосередньо на обороні Покровська, однак було ухвалено рішення діяти на напрямку Добропілля.

«Ворог думає, що нас 30, а нас — 6»: розвідники створюють для росіян ілюзію масованого удару
«Ворог думає, що нас 30, а нас — 6»: розвідники створюють для росіян ілюзію масованого удару

Десантники 132-го окремого розвідувального батальйону нещодавно доєднались до прориву оборону росіян на Олександрівському напрямку.

Посвідчення силових структур для ухилянтів: за $3–5 тисяч ховалися від мобілізації
Посвідчення силових структур для ухилянтів: за $3–5 тисяч ховалися від мобілізації

Повідомлено про підозру організатору схеми масового виготовлення та продажу підроблених посвідчень силових структур України, зокрема — СБУ.

«Приходьте тренувати радари»: українські балістичні пуски можуть стати полігоном для європейської ПРО
«Приходьте тренувати радари»: українські балістичні пуски можуть стати полігоном для європейської ПРО

Україна може перетворитися на головний полігон для тренування європейських систем протиракетної оборони.

Вже не «Тор»: на окупованій Донеччині знищили російську систему ППО
Вже не «Тор»: на окупованій Донеччині знищили російську систему ППО

Оператори 1-го окремого центру Сил безпілотних систем ЗСУ у Донецькій області знищили ворожий зенітний ракетний комплекс «Тор».

«Надгробок» став труною: у СБС розповіли, яку саме новітню ворожу РЛС знищили у Криму
«Надгробок» став труною: у СБС розповіли, яку саме новітню ворожу РЛС знищили у Криму

Пілоти 9-го батальйону «Кайрос» 414-ї бригади безпілотних систем «Птахи Мадяра» уразили в тимчасово окупованому Криму РЛС з характерною назвою «Надгробок».

ВАКАНСІЇ
Зв’язківець, військовослужбовець

від 20000 до 125000 грн

Нікополь, Дніпропетровська область

Майстер, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Миколаїв

Військова частина А1080

Діловод

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Соборний РТЦК м. Дніпра

Такелажник-військовослужбовець

від 20100 до 120000 грн

Шепетівка

Шепетівський РТЦК та СП

Механік-електрик

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Начальник медичного пункту 14 ОМБр ім. князя Романа Великого

від 28100 до 128100 грн

Володимир, Волинська область

--- ---