ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На ТОТ Запорізької області окупанти обіцяють гроші за свідчення проти України — ЦНС

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 25 Грудня 2023, 5:43

Ворог намагається купити мешканців тимчасово окупованих територій за свідчення проти України.

Про це повідомляє Центр нацспротиву.

«росія — це синонім цинізму. 24 лютого 2022 року російський диктатор владімір путін на весь світ оголосив про початок війни. Сотні тисяч вбитого населення, сотні тисяч зруйнованих будинків та мільйони біженців й вину за це все росія тепер намагається перекласти на свою жертву», — йдеться в повідомленні.

Так, на ТОТ Запорізької області окупаційна адміністрація обіцяє виплатити допомогу «постраждалим від української агресії». Єдиною умовою є заява на її отримання, яка по факту є свідченням того, що нібито Україна напала на регіон та обстрілює мирне населення.

Тобто на території, яка усім світом визнана Україною, росіяни розповідають про «українську агресію».

У Центрі національного спротиву закликали ігнорувати ініціативи кремлівських посіпак і пам’ятати, що окупанти рідко дотримуються своїх же обіцянок.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
На Покровському напрямку ворог повернувся до тактики великих механізованих штурмів

На Покровському напрямку ворог повернувся до тактики великих механізованих штурмів

Бійці 4-ї бригади оперативного призначення «Рубіж» НГУ показали кадри відбиття чотирьох російських штурмів на Покровському напрямку.

Українські захисники відбили дві атаки рф у бік Петропавлівки та Піщаного

Українські захисники відбили дві атаки рф у бік Петропавлівки та Піщаного

Від початку доби зафіксовано 62 бойових зіткнення. Загарбники продовжують штурмувати позиції українських захисників. 

Сили оборони зупинили механізований штурм рф

Сили оборони зупинили механізований штурм рф

Воїни батальйону безпілотних систем «Вартові» разом з суміжними підрозділами зупинили механізований штурм рф.

«Штурм здувся ще до початку руху»: дронарі завдали ударів по скупченню окупантів

«Штурм здувся ще до початку руху»: дронарі завдали ударів по скупченню окупантів

Воїни 91-го окремого протитанкового батальйону знищили російських військових, що скупчилися між будівлями й готувались до штурму малою групою.

«Більше не зіграють»: наші бійці знищили сімох росіян, які рушили на штурм

«Більше не зіграють»: наші бійці знищили сімох росіян, які рушили на штурм

Перед Володимирівкою бійці 33-ї окремої механізованої бригади відбили штурм противника і знищили сімох російських загарбників та МТ-ЛБ.

Україна синхронізувала санкції з Великою Британією

Україна синхронізувала санкції з Великою Британією

Президент України Володимир Зеленський підписав два укази, якими ввів у дію рішення Ради національної безпеки й оборони України.

ВАКАНСІЇ

Командир відділення артилерії (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Інструктор з зв’язку

від 24000 до 49550 грн

Харків, Харківська область

Електрик-дизеліст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Оператор-топогеодезист, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Старший майстер, військовослужбовець

від 21000 до 23000 грн

Харків

Метрологічний центр військових еталонів ЗСУ

Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Конотоп

Старобільський РТЦК та СП

--- ---