Видатний український військовий і державний діяч, Гетьман Війська Запорозького та лідера козацької революції 1648–1657 років Богдан Хмельницький відіграв в історії…
🔥 Ситуація щодо російського вторгнення
Про це повідомляють у Генеральному штабі Збройних Сил України в ранковому зведенні про оперативну ситуацію на фронті.
Також відомо, що в зоні відповідальності ОСУВ «Північ» на Волинському та Поліському напрямках оперативна обстановка залишається без суттєвих змін.
На Сіверському та Слобожанському напрямках противник зберігає військову присутність у прикордонних районах, проводить активну диверсійну діяльність з метою недопущення перекидання наших військ на загрозливі напрямки, нарощує щільність мінно-вибухових загороджень вздовж державного кордону в бєлгородській області.
У зоні відповідальності ОСУВ «Хортиця» на Куп’янському напрямку ворог за підтримки авіації вів штурмові дії біля Синьківки, північно-східніше Петропавлівки Харківської області та Стельмахівки Луганської області, де Сили оборони відбили 7 атак.
На Лиманському напрямку наші захисники відбили 6 атак противника в районах Серебрянського лісництва Луганської області та Торського Донецької області, де Сили оборони відбили 6 атак.
На Бахмутському напрямку противник вів штурмові дії поблизу Богданівки, Андріївки та Кліщіївки Донецької області, де українські воїни відбили 24 атаки. Сили оборони України продовжують штурмові дії південніше Бахмута Донецької області, завдають ворогу втрат у живій силі та техніці, закріплюються на досягнутих рубежах.
У зоні відповідальності ОСУВ «Таврія» на Авдіївському напрямку ворог за підтримки авіації не полишає спроб оточити Авдіївку. Наші воїни стійко тримають оборону, завдаючи окупантам значних втрат. Безуспішними були наступальні дії противника біля Степового, Новокалинового, Авдіївки, Тоненького, Сєверного, Первомайського Донецької області, де Сили оборони відбили 20 атак.
На Мар’їнському напрямку ворог за підтримки авіації вів безуспішні штурмові дії в районах Мар’їнки та Новомихайлівки Донецької області. Тут наші оборонці відбили 10 атак.
На Шахтарському напрямку ворог наступальних (штурмових) дій не вів.
На Запорізькому напрямку противник 11 разів безуспішно намагався відновити втрачене положення біля Роботиного Запорізької області. Також наші воїни відбили 4 атаки окупантів західніше Вербового Запорізької області.
Водночас Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському напрямку, завдають окупаційним військам втрат у живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту.
У зоні відповідальності ОСУВ «Одеса» на Херсонському напрямку українські воїни надалі утримують зайняті позиції на лівобережжі Дніпра, ведуть контрбатарейну боротьбу, завдають вогневого враження по тилах противника.
@armyinformcomua
Усього протягом минулої доби підрозділами угруповання СБС уражено/знищено 648 цілей противника.
У зоні відповідальності бригади «Хартія» на північ від Харкова у районі Липців окупанти намагаються просуватися малими групами під прикриттям негоди та тепловізійних плащів.
Логістичне забезпечення позицій росіян на Покровському напрямку перебуває під постійною загрозою ударів українських дронів. Ворог не може застосовувати техніку навіть для постачання операторів дронів та мінометників.
Відвів підбитий літак від села на Миколаївщині, зберігши десятки життів.
У Парижі Президент України Володимир Зеленський зустрівся з представниками команди Президента Сполучених Штатів Америки Стівеном Віткоффом і Джаредом Кушнером.
Найбільше ворог атакував на Гуляйпільському (48) та Покровському (44) напрямках.
Сапер, військовослужбовець
від 25000 до 125000 грн
Київ
Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ
Оператор відділення радіоелектронної боротьби з безпілотними апаратами
від 22000 до 120000 грн
Луцьк, Волинська область
Перекладач-інспектор прикордонної служби
від 21000 до 24000 грн
Мукачево
Мукачівський прикордонний загін
Видатний український військовий і державний діяч, Гетьман Війська Запорозького та лідера козацької революції 1648–1657 років Богдан Хмельницький відіграв в історії…