Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
На випробуваннях, які відбулися нещодавно, тестували дрони від шістьох виробників. Здебільшого — FPV-дрони, спроєктовані та виготовлені приватними компаніями.
Про це повідомляє Міністерство оборони України.
Мета цих випробувань — перевірити роботу безпілотників під впливом випромінювання комплексу радіоелектронної боротьби (РЕБ). Окремо тестували стійкість БПЛА до придушення сигналу відеозв’язку та каналу керування безпілотником.
Для більшості виробників це випробування стало хорошою можливістю побачити вразливі місця своїх розробок і надалі зосередитись саме на вдосконаленні презентованих проєктів щодо протидії РЕБ. Один з виробників продемонстрував свою серійну розробку дрона-камікадзе. Цей зразок показав стійкість каналів відеозвʼязку та управління дроном у протистоянні з комплексом РЕБ.
За словами представника компанії, цей зразок уже добре зарекомендував себе у бойових умовах та має досить стабільні показники у протистоянні з засобами РЕБ ворога.
В разі успішних подальших випробувань і допуску до експлуатації цього БпАК, підприємство готове до масштабування свого виробництва.
«Проєкт розпочався близько року тому, але зараз ми вийшли на рівень, який можна показувати. Цей дрон здатен виконувати бойові завдання на відстані до десяти кілометрів. Ті технології, які використовувались для розробки цієї моделі, — не якісь інноваційні чи унікальні, це збірна солянка наших знань, вдале поєднання досвіду попередніх виробів», — повідомив представник компанії-виробника.
Такого кшталту випробування нових моделей БпАК Міністерство оборони влаштовує регулярно. Кількість підприємств, які з власної ініціативи працюють над створенням сучасних українських безпілотників, уже сягає кількох сотень, адже саме цей тип озброєнь у війську надзвичайно затребуваний.
Воїни 78-ї окремої десантно-штурмової бригади знищила ворожу реактивну систему залпового вогню невідомого походження.
У Національному палаці мистецтв “Україна” відбувся допрем’єрний показ пригодницького фільму «На драйві».
Одна людина загинула у Київській області внаслідок російської масованої ракетної та дронової атаки 3 квітня.
У 20-й бригаді «Любарт» сучасний український БТР-4Е «Буцефал» проходить перевірку та пристрілку бойового модуля БМ-7 «Парус».
У Чернігові суд визнав винним місцевого жителя у перешкоджанні законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань.
На Костянтинівському напрямку відбивають безперервні атаки ворога на місто Костянтинівку.
Сапер. Обирай посаду зараз, не чекай поки тебе розподілять!
від 20000 до 120000 грн
Львів, Львівська область
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….