ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Уряд Норвегії виділив ще 84 млн євро на гуманітарну підтримку України

Новини Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Листопада 2023, 14:14

Норвегія виділяє один мільярд крон (€84 мільйонів) норвезьким організаціям, які допомагають українцям.

Про це повідомляє МЗС країни.

Так, Осло виділяє 1 млрд норвезьких крон на гуманітарну підтримку для українців через діяльність норвезького Червоного Хреста, Ради у справах біженців та її проєкт NORCAP, Norwegian Church Aid, Norwegian People’s Aid, Caritas Norway, Save the Children. Гроші надають через багаторічну норвезьку програму з підтримки України Nansen.

— Зараз на українців чекає нова холодна зима війни. Майже 18 мільйонів людей потребують гуманітарної допомоги. Жорстока загарбницька війна росії проти українського народу, на жаль, триває, — заявив міністр закордонних справ Еспен Барт Ейде.

Глава МЗС підкреслив, що Норвегія, згідно з програмою Nansen для України, продовжуватиме надавати екстрену допомогу та захист мільйонам українців, які живуть у дуже складних умовах. Кошти будуть спрямовані передусім на гуманітарну підтримку людей, які втратили своє житло, також на освіту, медичні послуги, психологічну підтримку, захист цивільного населення.

Зазначається, що Норвегія також активізує зусилля з розмінування українських територій.

З початку широкомасштабної війни Норвегія виділила на гуманітарну підтримку України та українських біженців у сусідніх країнах понад 4,5 млрд крон.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Президент України й Федеральний канцлер Німеччини обговорили російські наміри та спільні можливості захисту від агресії 

Президент України й Федеральний канцлер Німеччини обговорили російські наміри та спільні можливості захисту від агресії 

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Федеральним канцлером Німеччини Фрідріхом Мерцом.

Завдяки вашій праці армія має все необхідне: Головком привітав фахівців логістичного забезпечення

Завдяки вашій праці армія має все необхідне: Головком привітав фахівців логістичного забезпечення

З нагоди професійного свята фахівців логістичного забезпечення Збройних Сил України Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський привітав воїнів-логістів та подякував їм за щоденну працю, яка є запорукою своєчасного та повного забезпечення потреб Сил оборони.

Володимир Зеленський і Кір Стармер обговорили можливу участь Великої Британії в програмі PURL

Володимир Зеленський і Кір Стармер обговорили можливу участь Великої Британії в програмі PURL

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Великої Британії Кіром Стармером.

«Дальнобойщікі» по-українськи: батальйон «Signum» очищує Лиманський напрямок від ворожих вантажівок

«Дальнобойщікі» по-українськи: батальйон «Signum» очищує Лиманський напрямок від ворожих вантажівок

Пілоти батальйону «Signum» вийшли на нічне полювання за ворожим транспортом, перерізаючи логістичні шляхи окупантів на Лиманському напрямку.

Суперництво народжує перемогу — майстри ГУР конкурують за знищення московитів на фронті

Суперництво народжує перемогу — майстри ГУР конкурують за знищення московитів на фронті

На Запорізькому та Лиманському напрямках бійці Департаменту активних дій ГУР МО України продовжують результативне полювання на російських загарбників, які шастають нашими полями та лісосмугами.

Виробництво артилерії та технології на полі бою: Україна та Велика Британія розширюють оборонне партнерство

Виробництво артилерії та технології на полі бою: Україна та Велика Британія розширюють оборонне партнерство

На полях Міжнародного форуму оборонних індустрій DFNC3 було підписано заяву про наміри між Державним секретарем з питань оборони Великої Британії та Міністерством оборони України щодо програми LYRA — партнерства у сфері технологій для поля бою.

ВАКАНСІЇ

Стpілець-регулювальник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Мінометник в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Водій кат. В, С, С1, D1, D, E в ЗСУ (за контрактом)

від 30000 до 80000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

Токар, війсковослужбовець

від 25000 до 120000 грн

Запоріжжя

Кара-Даг, в/ч 3029

Інженер з ремонту дронів, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

Стрілець

від 20100 до 120000 грн

Запоріжжя

Сватівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

--- ---