ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Втрати противника подекуди в 7–8 разів перевищують наші — Ілля Євлаш

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Вересня 2023, 13:11

Про це в ефірі «Єдиних новин» повідомив керівник пресслужби Східного угруповання військ капітан Ілля Євлаш.

— Загалом на Східному напрямку кількість особового складу ворога сягає 150 тисяч. Вони мають там багато техніки, зокрема близько 1000 танків, близько 3000 бойових броньованих машин, майже 1000 артилерійських систем та понад 600 систем залпового вогню. З них на Бахмутському напрямку 52 тисячі особового складу, приблизно 284 танки, понад 1000 бойових броньованих машин, 150 артилерійських систем і більше ніж 120 реактивних систем залпового вогню, — розповів Ілля Євлаш.

Однак, за його словами, попри таке потужне угруповання, українські оборонці завдяки умілим діям утримують їх і не дають прорвати нашу оборону.

— Більше того, меншими силами ми продовжуємо рухатися вперед з меншими втратами. Втрати противника подекуди в 7–8 разів перевищують наші, що суперечить будь-якій військовій логіці та науці і демонструє професіоналізм, мужність та героїзм наших захисників, — говорить офіцер.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Вам доставка: дронарі 110-ї бригади залетіли в тил окупантів і скинули «подарунок»

Вам доставка: дронарі 110-ї бригади залетіли в тил окупантів і скинули «подарунок»

Коптер 110-ї ОМБр залетів в тил до окупантів та розбавив їх рутину скидом боєприпасу прямо під під'їзд.

«Тісно координуємося»: Володимир Зеленський провів розмову з Президентом Фінляндії Стуббом

«Тісно координуємося»: Володимир Зеленський провів розмову з Президентом Фінляндії Стуббом

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президентом Фінляндії Александром Стуббом, під час якої поінформував його про поточну ситуацію в Україні та дипломатичні зусилля.

Третій корпус показав ліквідацію окупантів в осінніх барвах Лиманщини

Третій корпус показав ліквідацію окупантів в осінніх барвах Лиманщини

Оператори безпілотних систем 63 окремої механізованої бригади продовжують доповнювати осінні пейзажі тілами російських окупантів.

«145 км під вогнем» : НРК 91-го батальйону виконали 11 місій і доставили 3,5 т вантажу

«145 км під вогнем» : НРК 91-го батальйону виконали 11 місій і доставили 3,5 т вантажу

Наземні роботизовані комплекси (НРК) підрозділу «Робокопів» 91-го окремого батальйону за 11 бойових місій пройшли 145 кілометрів і доставили на позиції 3 470 кг вантажів — переважно боєприпаси.

Україна готова ділитися досвідом протидії БПЛА з Литвою: Шмигаль зустрівся зі спікером Сейму Олєкасом

Україна готова ділитися досвідом протидії БПЛА з Литвою: Шмигаль зустрівся зі спікером Сейму Олєкасом

Міністр оборони України Денис Шмигаль зустрів у Києві Спікера Сейму Литви Юозаса Олєкаса, подякувавши «дружньому литовському народові» за підтримку та назвавши Литву «одним із найближчих союзників України».

«Взяв на випередження» — водій-медик 41-ї бригади збив ударний дрон, що заходив на їхню машину

«Взяв на випередження» — водій-медик 41-ї бригади збив ударний дрон, що заходив на їхню машину

Водій медичної роти 41-ї окремої механізованої бригади, боєць з позивним «Барон», збив ворожий ударний безпілотник зі стрілецької зброї, коли дрон заходив на атаку на їхній автомобіль, у якому перебував екіпаж.

ВАКАНСІЇ

терміново водій в ЗСУ

від 20100 до 123000 грн

Чортків, Тернопільська область

Пожежник

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

Водій (розрахунок БПЛА)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Командир автомобільного взводу

від 24000 до 54000 грн

Черкаси, Черкаська область

Офіцер, лікар медичного пункту

від 55000 до 130000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

Бухгалтер, військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

--- ---