ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

ЄС не визнає результатів російських «виборів» на тимчасово окупованій території України

Новини Новини світу та України
Прочитаєте за: 2 хв. 11 Вересня 2023, 14:56

Європейський Союз рішуче засуджує проведення нелегітимних так званих виборів в Автономній Республіці Крим і місті Севастополь, а також в окремих частинах Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей України.

Про це йдеться у заяві Високого представника ЄС Жозепа Борреля, повідомляє Представництво Євросоюзу в Україні.

«Ми рішуче відкидаємо цю нову марну спробу росії легітимізувати або нормалізувати свій незаконний військовий контроль і спробу анексії частини українських територій, що були засуджені в Резолюції ГА ООН, ухвалений 12 жовтня 2022 року. Це є ще одним явним порушенням міжнародного права, включно зі Статутом ООН, незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України», — йдеться в заяві.

За словами Жозепа Борреля, Європейський Союз не визнає і не визнаватиме ні проведення цих так званих виборів, ні їх результати: «політичне керівництво росії та особи, причетні до їхньої організації, понесуть відповідальність за ці незаконні дії».

«Ці незаконні так звані вибори в Україні відбулися в умовах примусової та незаконної видачі росією паспортів,  зокрема дітям, примусового переміщення та депортації, масових і систематичних порушень прав людини, а також залякування та посилення репресій щодо українських громадян з боку росії та нелегітимно призначеної влади на тимчасово окупованих територіях України», — заявив він.

Європейський Союз залишається твердо відданим підтримці України та її незалежності, суверенітету та територіальної цілісності. росія має негайно, повністю та беззастережно вивести всі свої війська та військову техніку з усієї території України в межах її міжнародно визнаних кордонів.

Європейський Союз продовжує закликати росію дотримуватись своїх міжнародних зобов’язань щодо прав людини та основних свобод і скасувати репресивне законодавство.

Нагадаємо: у Раді Європи наголосили, що фіктивні «вибори», організовані росією на захоплених територіях України можуть вважатися недійсними згідно з міжнародним правом.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Замполіт Альоша в полоні: воїни «Спартан» захопили російського офіцера

Замполіт Альоша в полоні: воїни «Спартан» захопили російського офіцера

Воїни бригади «Спартан» захопили в полон російського офіцера на Покровському напрямку.

Харків’янина судитимуть за підпали військових авто

Харків’янина судитимуть за підпали військових авто

Прокурори Харківської обласної прокуратури затвердили та передали до суду обвинувальний акт стосовно 21-річного чоловіка за фактами перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період, а також умисного пошкодження чужого майна шляхом підпалу.

Злякалися дронів — одразу двоє російських штурмовиків вкоротили собі життя під Гуляйполем

Злякалися дронів — одразу двоє російських штурмовиків вкоротили собі життя під Гуляйполем

Пілоти штурмового батальйону «Чорний лебідь» 225-го штурмового полку так залякали окупантів скидами, що примусили до самодемобілізації.

War&Sanctions: ГУР та ЦПД опублікували список пропагандистів ворога, які підтримали війну та окупацію

War&Sanctions: ГУР та ЦПД опублікували список пропагандистів ворога, які підтримали війну та окупацію

ГУР МО України у співпраці із Центром протидії дезінформації в розділі «Рупори кремля» порталу «War&Sanctions» публікують дані щодо одинадцяти російських публічних осіб.

Три гармати й міномет: на Лиманському напрямку Signum прорідив окупантам артилерію

Три гармати й міномет: на Лиманському напрямку Signum прорідив окупантам артилерію

Оператори батальйону Signum 53-ї механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха уразили артилерію противника.

ВАКАНСІЇ
Оператор БПЛА, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Міноментник

від 21000 до 121000 грн

Київ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Кропивницький

Старобільський РТЦК та СП

Оператор наземних роботизованих комплексів (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Інспектор прикордонної служби

від 20000 до 25000 грн

Львів

Державна прикордонна служба України

Начальник майстерні, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Миколаїв

Військова частина А1080

--- ---