ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Він тричі міг померти, проте вижив, одужує й рветься до побратимів

Публікації Регіони
Прочитаєте за: 2 хв. 5 Вересня 2023, 12:12
Фото ілюстративне

Неймовірну історію про українську силу волі повідомили медики лікарні у Дніпрі, де нині проходить лікування військовослужбовець, який тричі міг померти в пеклі бойових дій на фронті, проте вижив.

Того дня Сергій (ім’я змінено) разом зі своєю групою повертався із завдання…

— Коли хлопці поверталися, потрапили на заміноване поле, — розповідає медична сестра Олена. — Одна міна розірвалась зовсім поряд з ними. Сергій вижив, а побратими, на жаль, загинули. Він виповз на дорогу, де його підібрав евакуаційний автомобіль. Щойно рушили до стабілізаційного пункту, як в авто прилетів ворожий дрон-камікадзе. Всі, хто був поряд, загинули… Сергій знову вижив. Важкопоранений, він надав собі першу допомогу й ліг обабіч дороги. Життя потихеньку його покидало. На щастя, поруч проїжджала ще одна автівка. Хлопця підібрали та повезли до медиків. Не встигли проїхати й 500 метрів, як пікап підірвався на міні. Машина загорілась. Сергій не пам’ятає, як вибрався з неї. Останнє, що залишилось в пам’яті, як котився по траві, щоб загасити на собі полум’я.

Зі слів лікарів, нині мужній чоловік одужує й хоче швидше повернутися на фронт до побратимів, бо розуміє, що тричі вижив у пеклі, а отже, на нього ще чекає багато справ… 

Таких історій про наших захисників, які з простріляними серцями й обгорілими тілами, попри увесь біль, продовжують захищати свою землю, в Україні дуже багато. Колись усе це описуватиметься в книжках та ляже в основу сценаріїв кінофільмів. А ще такі історії доводять загарбникам, що народ, який має таких захисників, непереможний.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Агресор робить спроби знищити Печенізьку дамбу — 16-й армійський корпус

Агресор робить спроби знищити Печенізьку дамбу — 16-й армійський корпус

Печенізька дамба тривалий час є об’єктом системних російських атак. Ворог намагався влучити по ній іранськими «Шахедами», авіабомбами КАБ, ракетами різних типів, «Молніями» та FPV-дронами.

Тільки зупинилися, а їх атакували — дрон не дав окупантам часу на порятунок

Тільки зупинилися, а їх атакували — дрон не дав окупантам часу на порятунок

Бійці батареї артилерійської розвідки  Ares 57-ї мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка атакували російську логістику.

Від початку доби відбулося 78 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ

Від початку доби відбулося 78 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ

Найбільше ворог атакував на Покровському (27 разів), Костянтинівському та Гуляйпільському напрямках (по 13).

Однім махом — дрон влучив у ворожий пікап з десантом

Однім махом — дрон влучив у ворожий пікап з десантом

Бійці батальйону безпілотних систем Fatum 60 механізованої Інгулецької бригади влучили легковий автомобіль з повним кузовом окупантів.

Десантники розповіли свої враження про переведення в Армія+

Десантники розповіли свої враження про переведення в Армія+

У 95-й окремій десантно-штурмовій Поліській бригаді ДШВ ЗСУ пояснюють, що раніше переведення могло тягнутися пів року.

На плечах — свастика, в особовій справі — «червона смуга»: під Покровськом в полон узяли «мурчащого»

На плечах — свастика, в особовій справі — «червона смуга»: під Покровськом в полон узяли «мурчащого»

Бійці 4-ї бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука «Рубіж» Нацгвардії на Покровському напрямку узяли в полон російського штурмовика, який прийшов на війну з тюрми.

ВАКАНСІЇ

Розвідник

від 20000 до 120000 грн

Херсон

126 ОБр Сил ТрО

Начальник складу

від 22000 до 22000 грн

Одеса

ВМС ЗС України

Молодший медичний працівник (військова служба за контрактом)

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

Краматорський РТЦК та СП

Гранатометник

від 20000 до 120000 грн

Київ

21 окремий батальйон спеціального призначення

військовослужбовець Начальник медичної служби

від 20000 до 120000 грн

Київ, Київська область

Зенітник

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

--- ---