ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Встановлено командира розвідгрупи рф, який наказав розстріляти українську родину під час окупації Бучі

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 1 Вересня 2023, 10:26

Повідомлено про підозру ще одному російському окупанту, який причетний до масових убивств цивільного населення під час окупації Київщини. Зловмисником є старший лейтенант вадим овчинніков — командир розвідувального взводу розвідроти 37-ї окремої мотострілкової бригади 36-ї загальновійськової армії східного військового округу зс рф.

Про це повідомляє Служба безпеки України.

Встановлено, що його підрозділ брав безпосередню учать у захопленні селищ Северинівка, Мотижин та Копилів Бучанського району. На період тимчасової окупації населених пунктів російський командир разом зі своїми підлеглими на бронетехніці об’їжджали територію для залякування місцевих жителів.

Під час одного з таких «рейдів» на початку березня 2022 року овчинніков наказав відкрити вогонь по двох легкових автомобілях з цивільними, які рухалися назустріч ворожому БМП. У постраждалих авто перебувала українська родина, яка намагалась виїхати із Северинівки до Умані, що на Черкащині.

Унаслідок російського обстрілу з автоматичної зброї на місці загинули чоловік з дружиною та їхня 15-річна донька. Вижити вдалося лише молодшій 9-річній донці.

За даними слідства, злочинний наказ на розстріл місцевих жителів виконували 5 підлеглих Овчиннікова:

  • молодший сержант михайло жаркий;
  • єфрейтор алдар гарматаров;
  • єфрейтор сергій зваричевський;
  • єфрейтор артем бєліков;
  • рядовий іван нагуманов.

Крім того, злочини цих окупантів підтвердив один з російських військовополонених, який на час розстрілу української родини перебував в одному районі з підрозділом овчиннікова.

На підставі зібраних доказів повідомлено всім шістьом воєнним злочинцям про підозру у порушення законів та звичаїв війни, поєднаних з умисним вбивством, вчинених за попередньою змовою групою осіб.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Президент запропонував призначити Михайла Федорова Міністром оборони України

Президент запропонував призначити Михайла Федорова Міністром оборони України

Володимир Зеленський зауважив, що Михайло Федоров глибоко займається питаннями щодо «Лінії дронів», працює дуже результативно в цифровізації державних послуг та процесів.

Хотів врятуватися у позі ембріона — ще один окупант-винахідник отримав останні фото від дрона

Хотів врятуватися у позі ембріона — ще один окупант-винахідник отримав останні фото від дрона

Оператори батальйону Signum 53-ї механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха на Лиманському напрямку знищили значну кількість ворожого транспорту та піхоти.

«Нам в бліндаж кинули протитанкову міну» — боєць «Тоцик» про найстрашніший досвід на війні

«Нам в бліндаж кинули протитанкову міну» — боєць «Тоцик» про найстрашніший досвід на війні

Боєць 110-ї механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка з позивним «Тоцик» розповів, як це — сидіти під землею, чути кожен крок у кущах, працювати вдвох на позиції й приймати рішення за одну-дві секунди.

Як зброярам оформити статус резидента Defence City та які його переваги — пояснює Міноборони

Як зброярам оформити статус резидента Defence City та які його переваги — пояснює Міноборони

Оборонне відомство розповіло про порядок надання статусу резидента Defence City для підприємств оборонно-промислового комплексу, а також ключові переваги цього режиму.

П’ятеро захисників нагороджені Хрестом бойових заслуг

П’ятеро захисників нагороджені Хрестом бойових заслуг

Президент Володимир Зеленський підписав 2 січня указ №2/2026 «Про відзначення державними нагородами України».

Крайній мій бойовий вихід тривав 78 діб — медик «Баптист» воює зброєю, яку добув у бою

Крайній мій бойовий вихід тривав 78 діб — медик «Баптист» воює зброєю, яку добув у бою

Бойовий медик 80-ї десантно-штурмової Галицької бригади ДШВ ЗСУ Ігор з позивним «Баптист» розповів, що віра не заважає йому нищити ворогів.

ВАКАНСІЇ
Командир зенітного артилерійського взводу

від 25000 до 50000 грн

Одеса

Військова частина А2238

Технік служби захисту інформації в в/ч А4677

від 21000 до 51000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Зв’язківець, військовослужбовець

від 20000 до 125000 грн

Нікополь, Дніпропетровська область

Командир взводу спеціальних робіт, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Інспектор прикордонної служби

до 51000 грн

Запоріжжя

8 прикордонний загін

Медик-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Харків

Косівський РТЦК та СП

--- ---