Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Каховська ГЕС більше не підлягає відновленню, оскільки в результаті теракту, вчиненого зс рф, зруйновано 11 прольотів верхньої частини греблі із 28-ми, а з машинної зали ГЕС стався витік 150 тонн мастила.
Про це заявив Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко під час зустрічі з представниками іноземних дипломатичних установ щодо побудови системи реалізації Формули миру, інформує пресслужба МВС України
Зазначається, що до зони надзвичайної ситуації потрапили 180 населених пунктів, щонайменше 34 особи загинули, ще 28 — дістали поранення. Безвісти зниклими вважаються 39 осіб.
З підтоплених районів вивезли майже 4 тис. людей та сотні домашніх тварин. Під час рятувальної операції та евакуації окупанти неодноразово відкривали вогонь по людях.
Міністр внутрішніх справ відзначив, що найголовніша загроза для України та світу тепер існує довкола ЗАЕС.
Ігор Клименко подякував країнам-партнерам за допомогу на загальну суму 136 млн грн. Передане обладнання допомогло в ліквідації наслідків російського теракту.
Оператори СБС в ніч на 5 квітня завдали ударів по порту Приморськ у Леніградській області та нафтопереробному заводу у місті Кстово Нижнєгородської області.
Пілоти 46-ї аеромобільної Подільської бригади уразили велику кількість росіян, серед яких було справжнє диво.
Пілоти 3-ї важкої механізованої Залізної бригади зафіксували факт вбивства росіянами власних солдатів, які ішли здаватися.
Пілоти 1-го батальйону «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка зафіксували масований дроновий накат росіян.
Оператори батальйону безпілотних систем «Перун» 42-ї механізованої бригади імені Героя України Валерія Гудзя уразили російську «броню» та піхоту.
Загальна кількість поранених складає 35. Під вогнем військових рф опинилися громади по всій території області.
Офіцер військовослужбовець – Курси для офіцерів запасу (ППО, ДРОНИ, ЛОГІСТИКА, ЗВ’ЯЗОК, РЕБ)
від 25000 до 125000 грн
Новомосковськ
Новомосковський РТЦК та СП
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….