ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Чехія заморозила російських активів на €350 млн

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Серпня 2023, 15:54

Чеськими правоохоронними органами проводиться активна робота щодо моніторингу інформації щодо громадян рф, які підпадають під санкції. Загалом Чеська Республіка на сьогодні заморозила активів на понад 14 млрд грн.

Про це під час зустрічі з главою АРМА Оленою Думою повідомив Надзвичайний і Поважний Посол Чеської Республіки в Україні Радек Матула.

Сторони обговорили перспективи взаємної співпраці в майбутньому, зокрема щодо налагодження взаємодії між АРМА та аналогічними відомствами Чехії у сфері виявлення, розшуку та управління активами.

Нагадаємо, у липні 2023 Президент України Володимир Зеленський у Празі зустрівся зі своїм чеським колегою Петрем Павлем та політичним істеблішментом Чехії. Український глава подякував офіційній Празі за підтримку України, а також за активну позицію Чехії стосовно відбудови України й важливих українських ініціатив.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Машина врятувала від 155-го снаряда»: «Аякс» — від інтернет-крамниці до навідника авіації над Малинівкою

«Машина врятувала від 155-го снаряда»: «Аякс» — від інтернет-крамниці до навідника авіації над Малинівкою

Власник успішної інтернет-крамниці, а нині «літун» 33-ї окремої механізованої бригади з позивним «Аякс», який у перші дні повномасштабного вторгнення добровільно вступив до ЗСУ, розповів про свій бойовий шлях, порятунок від смерті завдяки автівці та нещодавнє наведення авіації на колону ворожої техніки.

Агент фсб отримав 15 років тюрми за підпали у західних областях України

Агент фсб отримав 15 років тюрми за підпали у західних областях України

За матеріалами СБУ та Нацполіції 15 років тюрми отримав агент фсб, який на замовлення рф займався підпалами.

Окрім Покровська, ворог активно діє поблизу Мирнограда

Окрім Покровська, ворог активно діє поблизу Мирнограда

За останні дні росіяни провели кілька безуспішних спроб атаки на місто з декількох напрямків, використовуючи бронетенхніку та мотоцикли.

Всі завдання щодо дипстрайків до кінця року мають бути повністю реалізовані — звернення Президента

Всі завдання щодо дипстрайків до кінця року мають бути повністю реалізовані — звернення Президента

У своєму вечірньому зверненні Президент України Володимир Зеленський розповів про результати проведеної Ставки, дипломатичну роботу, посилення далекобійних ударів, ситуацію на фронті та енергетику.

Президент та очільник МЗС Естонії обговорили посилення тиску на Росію та  збільшення оборонної допомоги Україні

Президент та очільник МЗС Естонії обговорили посилення тиску на Росію та  збільшення оборонної допомоги Україні

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з міністром закордонних справ Естонії Маргусом Цахкною.

Протягом 2025 року затверджено 163 нові нарукавні знаки для військових частин та підрозділів

Протягом 2025 року затверджено 163 нові нарукавні знаки для військових частин та підрозділів

Протягом 2025 року Міністром оборони України та Головнокомандувачем Збройних Сил України затверджено 163 нові нарукавні знаки для військових частин та підрозділів. Зокрема, з початку II півріччя — 62.

ВАКАНСІЇ

Технік, військовослужбовець | Військова частина А2166

від 26000 до 56000 грн

Львів, Львівська область

Кравець

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Сапер (контрактна служба, Збройні Сили України)

від 20100 до 60300 грн

Кривий Ріг

Інгулецький ОРТЦК та СП

Офіцер відділення ВСП

від 30000 до 60000 грн

Запоріжжя, Запорізька область

сапер 144 окремої піхотної бригади

від 20000 до 120000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Водій, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

--- ---