ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Зі святом, сталеві!

Публікації
Прочитаєте за: 3 хв. 29 Липня 2023, 8:48

Сьогодні — День Сил спеціальних операцій ЗС України. ССО ЗС України створені Указом Президента України за підтримки країн-членів НАТО 28 липня 2016 року.

Воїнів-спецпризначенців недаремно називають «сталевими». Під час  широкомасштабної війни спецпризначенці постійно беруть участь у боях. Вони виконують завдання, з якими не можуть впоратись інші війська. Сьогодні на їхньому рахунку — сотні успішних операцій, тисячі знищених росіян.

Оператори ССО кажуть про себе так: нашу роботу не видно, але видно її результат.

Так, лише нещодавно завдяки аеророзвідникам одного з підрозділів ССО ЗС України знищено комплекси радіоелектронної боротьби «Тірада» та «Леєр-2». Це відбулося на Бахмутському напрямку. Там наші воїни провели розвідку позицій противника, і після виявлення цілей навели та скорегували артилерію Сил оборони. Окрім комплексів РЕБ, також було знищено артилерійські гармати, бронетехніку противника.

Разом із розвідниками свої завдання виконують і оператори FPV-дронів, які завдають ударів не лише по техніці та живій силі, а й знищують засоби спостереження противника.

Під час недавніх боїв поблизу селища Старомайорського оператори ССО виявили та заблокували ворога. На його ліквідацію висунулися воїни тактичної групи 3-го окремого полку спецпризначення. Зав’язався бій, під час якого окупанти були змушені здатись. Це були російські десантники з 247-го парашутно-десантного полку. Тепер вони поповнили «обмінний фонд» — завдяки воїнам ССО України.

Під час зачистки населеного пункту група ССО України виявила штабну документацію одного з батальйонів 247-го парашутно-десантного полку рф. Також у телефоні одного зі знищених окупантів виявили список, в якому зафіксовано чималі втрати цього підрозділу.

Незважаючи на високу інтенсивність використання підрозділів ССО під час активних бойових дій на лінії зіткнення, командування завжди знаходить можливість залучати військовослужбовців у період їх відновлення до навчання.

Під час навчань найбільшу увагу приділяють елементам, пов’язаним із безпосереднім виконанням завдань, зокрема: перетин лінії зіткнення сторін, форсування водних перешкод, подолання мінно-вибухових загороджень та проходження переднього краю противника, штурмові дії в населених пунктах, атаки на взводні опорні пункти противника з метою їх захоплення, знищення, зачистки або тимчасового утримання.

Також до ССО входять підрозділи інформаційно-психологічних операцій, які успішно працюють в інформаційній площині на лінії зіткнення, з метою введення противника в оману.

Окремо слід відзначити героїв руху опору, які розгорнули діяльність на тимчасово окупованих територіях. Вони проводять постійні диверсії, знищуючи логістичну  інфраструктуру противника, підриваючи мости на шляхах підвозу боєприпасів. Також вони надають координати розташування сил противника, по котрим відпрацьовує артилерія ЗСУ.

«Що робить нас особливими? Це люди, які віддані своїй справі; це успішні операції, які ввійдуть в історію, це страх в очах ворога на саму лише згадку про ССО; це суміш професіоналізму, зухвалості та надлюдських зусиль у виборюванні нашої Перемоги!

Продовжуйте і далі нищити ворога так, як це вмієте лише ви!

Працюємо далі!» — зазначив командувач Сил спеціальних операцій Збройних Сил України бригадний генерал Віктор Хоренко у своєму привітанні з Днем Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
На Київщині іноземець займався підпалами автомобілів українських військових

На Київщині іноземець займався підпалами автомобілів українських військових

У Київській області затримали іноземця, який на замовлення рф займався підпалами автомобілів українських військових.

«Перетворились на купу брухту»: наші бійці знищили російські гармати Д-30 і гаубицю «Мста-Б»

«Перетворились на купу брухту»: наші бійці знищили російські гармати Д-30 і гаубицю «Мста-Б»

У запеклих боях воїни 44-ї окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола знищили чотири російські гармати Д-30 та гаубицю 2А65 «Мста-Б».

«Крило — це вершина моєї кар’єри»: розвідник Президентської бригади розповів про нову епоху війни і технологій

«Крило — це вершина моєї кар’єри»: розвідник Президентської бригади розповів про нову епоху війни і технологій

«Крило — то вже вершина моєї військової кар’єри на сьогоднішній день», — усміхається боєць із позивним «Швед», який нині служить у розвідувальній роті Окремої президентської бригади.

Президент заслухав доповідь про ситуацію в районі Покровська і нагородив бійців 7-го корпусу ДШВ

Президент заслухав доповідь про ситуацію в районі Покровська і нагородив бійців 7-го корпусу ДШВ

Президент України Володимир Зеленський відвідав пункт управління 7-го корпусу швидкого реагування Десантно-штурмових військ ЗСУ, заслухав доповіді про ситуацію в районі Покровська та відзначив захисників нагородами — орденами Богдана Хмельницького ІІІ ступеня та «За мужність» ІІ, ІІІ ступенів.

$7000 за втечу до Молдови: ДБР затримало прикордонника, який торгував інструкціями для ухилянтів

$7000 за втечу до Молдови: ДБР затримало прикордонника, який торгував інструкціями для ухилянтів

Працівники Державного бюро розслідувань викрили прикордонника, який планував налагодити незаконну схему переправлення військовозобов’язаних через державний кордон. Правоохоронці затримали його ще на етапі перемовин із потенційним «клієнтом».

Уражено нафтохімічний завод, НПЗ у Нижньогородській області та склад ПММ окупантів

Уражено нафтохімічний завод, НПЗ у Нижньогородській області та склад ПММ окупантів

В рамках зниження воєнно-економічного потенціалу російського агресора у ніч на 4 листопада підрозділи Сил оборони України уразили низку стратегічних об'єктів ворога.

ВАКАНСІЇ

Кулеметник

від 23000 до 173000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Операційна сестра, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Військова частина А4615

Психолог

від 20000 до 50000 грн

Слов'янськ

Військова частина 2240 НГУ

Такелажник, військовослужбовець

від 21000 до 51000 грн

Миколаїв

Військова частина А3476

Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Одесса та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Одеса, Одеська область

Навідник БТР/БМП

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

--- ---