ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

За матеріалами СБУ тюремне ув’язнення отримали ще троє терористів, які штурмували Авдіївку і Бахмут

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 20 Липня 2023, 18:29

Завдяки доказовій базі Служби безпеки реальні терміни ув’язнення отримали ще троє бойовиків терористичної організації «л/днр» і угруповання російського генштабу під назвою «Шторм». Про це повідомляє пресслужба СБУ.

З початку повномасштабного вторгнення рф всі вони брали активну участь у бойових діях проти Сил оборони на східному фронті. Зловмисників було взято у полон під час боїв на Донеччині. За матеріалами СБУ, один із бойовиків отримав 15 років тюремного ув’язнення.

Ним виявився 37-річний уродженець Луганщини, який у кінці лютого 2022 року добровільно приєднався до так званого «204-го стрілецького полку народної міліції лнр».

Там його залучали до складу штурмових загонів агресора, які намагались прорвати оборону українських військ у районі Бахмута в березні цього року. Ще один бойовик отримав 13 років позбавлення волі.

За даними слідства, у 2019 році він добровільно вступив до лав підконтрольного російським окупантам «2-го батальйону днр». На «посаді» стрільця протитанкового артилерійського взводу зловмисник обстрілював позиції українських захисників у районах Василівки та Кам’янки на Донеччині.

А на початку 2023 року він штурмував населені пункти під Авдіївкою. Крім того, до 10 років тюрми засуджено бойовика російського угруповання «Шторм», який потрапив у полон в боях за Красногорівку на Донеччині.

Як встановили слідчі, зловмисником виявився мешканець тимчасово окупованого Дебальцевого. Ще у лютому 2015 року він вступив до так званого «зенітного дивізіону чистяковської дивізії» на території тимчасово захопленого міста.

Згодом перевівся до терористичного угруповання «Восток», у складі якого був оператором-навідником БМП-1 і БМП-2. Після 24 лютого 2022 року бойовик приєднався до підрозділів регулярних військ рф.

На підставі зібраних доказів суд визнав зловмисників винними у вчиненні особливо тяжких злочинів проти України. Комплексні заходи проводили співробітники СБУ у Львівській, Донецькій та Луганській областях.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Підрозділи забезпечення відправляли в штурми»: на Слов’янському напрямку ворог «обнулив» ресурс живої сили
«Підрозділи забезпечення відправляли в штурми»: на Слов’янському напрямку ворог «обнулив» ресурс живої сили

Окупанти практично повністю вичерпали попередній особовий склад на Слов’янському напрямку і були змушені кидати в штурми солдатів з підрозділів забезпечення.

Серія ударів по позиціях окупантів: уражено живу силу, артилерію та склади забезпечення
Серія ударів по позиціях окупантів: уражено живу силу, артилерію та склади забезпечення

У ніч на 13 березня Сили оборони України завдали серії ударів по військових об’єктах російської армії на тимчасово окупованих територіях.

Готували пуски ракет по українських містах: ССО уразили пускові установки «Іскандер» у Криму
Готували пуски ракет по українських містах: ССО уразили пускові установки «Іскандер» у Криму

У ніч проти 14 березня підрозділи Deep Strike ССО ЗСУ завдали ударів по пускових установках оперативно-тактичного ракетного комплексу «Іскандер».

Уражено «Славянін» і «Авангард»: спецпризначенці ГУР вдарили по суднах російської військової логістики
Уражено «Славянін» і «Авангард»: спецпризначенці ГУР вдарили по суднах російської військової логістики

У ніч на 14 березня спецпризначенці Головного управління розвідки Міністерства оборони України уразили два військові судна росії. Внаслідок операції виведено з

Сили оборони вдарили по НПЗ «Афіпський» і порту «Кавказ» у Краснодарському краї
Сили оборони вдарили по НПЗ «Афіпський» і порту «Кавказ» у Краснодарському краї

У ніч на 14 березня Сили оборони України завдали ударів по об’єктах військової та логістичної інфраструктури на території рф.

Уражено «Іскандер», РЛС «Небо-У» та пункти управління — Генштаб про нічні удари по цілях противника
Уражено «Іскандер», РЛС «Небо-У» та пункти управління — Генштаб про нічні удари по цілях противника

У ніч на 14 березня Сили оборони України завдали ударів по низці військових об’єктів російської армії.

ВАКАНСІЇ
Охоронник у Службу безпеки України

від 43000 до 50000 грн

Київ

Служба безпеки України

Оператор БПЛА-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Київ

Косівський РТЦК та СП

Штурмовик

від 20100 до 120000 грн

Вся Україна

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

Розвідник у розвідувальний взвод

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Стрілець (контракт 18-24, 1 рік)

від 23000 до 120000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Водій-слюсаp, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

--- ---