ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

1,7 млрд гривень виділив уряд на відновлення медзакладів у 9 областях України

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 12 Липня 2023, 6:23
Ілюстративне фото

«Субвенцію з державного бюджету буде розподілено місцевим бюджетам на відбудову та реконструкцію медичних закладів у рамках Програми з відновлення України. Зокрема, це медзаклади у Вінницькій, Дніпропетровській, Житомирській, Київській, Кіровоградській, Одеській, Полтавській, Сумській та Чернігівській областях. Кошти будуть спрямовані на відновлення, ремонт та реконструкцію медзакладів різного профілю, у тому числі й тих закладів, які постраждали від війни та потребують подальшого відновлення», — йдеться у повідомленні, Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

Серед об’єктів медичної інфраструктури йдеться про обласні й клінічні лікарні та амбулаторії: 3 — на Вінниччині, 5 — на Дніпропетровщині, 4 — на Житомирщині, 3 — на Київщині, 2 — на Кіровоградщині, 6 — на Одещині, 6 — на Полтавщині, і по одному обʼєкту на Сумщині та Чернігівщині.

Повний перелік медзакладів, на відновлення яких виділяються кошти, оприлюднено на сайті Міністерства охорони здоров’я.

Загалом, за даними МОЗ, за понад 15 місяців повномасштабної війни Росія пошкодила 1377 об’єктів медзакладів та повністю зруйнувала ще 184 об’єкти. Повністю було відновлено 341 обʼєкт медзакладів та ще 410 обʼєктів медичних закладів — відновлені частково.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Тир віртуальний, а навички справжні — наші бійці набувають влучності у контейнері

Тир віртуальний, а навички справжні — наші бійці набувають влучності у контейнері

У навчальних центрах та полігонах все частіше використовують різноманітні симулятори та тренажери.

Затримано мешканця Дніпра, який підпалював авто на замовлення

Затримано мешканця Дніпра, який підпалював авто на замовлення

Повідомлено про підозру 21-річному хлопцю за фактом умисного пошкодження чужого майна шляхом підпалу.

Доведення до демобілізації — дрони десантників позбавляють окупантів бажання жити

Доведення до демобілізації — дрони десантників позбавляють окупантів бажання жити

Оператори FPV-дронів 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади ДШВ ЗС України зафіксували  випадок, коли російський військовослужбовець, не витримавши психологічного та вогневого впливу, вчинив самогубство.

«Одним взводом ми перекрили логістику на Сватове» — пілот «Ніл» розповів про свої звитяги

«Одним взводом ми перекрили логістику на Сватове» — пілот «Ніл» розповів про свої звитяги

Боєць з позивним «Ніл» зараз пілотує у батальйоні Fatum 60 механізованої бригади 3-го армійського корпусу.

Половину життя провів у тюрмі й поїхав на війну в Україну — розмова з російським полоненим

Половину життя провів у тюрмі й поїхав на війну в Україну — розмова з російським полоненим

Десантники 79-ї десантно-штурмової Таврійської бригади 7 корпусу швидкого реагування ДШВ взяли в полон вбивцю.

Знищують все, що рухається — дронарі-прикордонники показали підбірку своїх ударів

Знищують все, що рухається — дронарі-прикордонники показали підбірку своїх ударів

Підрозділ РУБпАК «Фурія» бригади прикордонників «Гарт» продовжує вибивати техніку та живу силу окупантів.

ВАКАНСІЇ

Водій-заправник

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Сапер до 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади

від 23000 до 123000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Інструктор БПЛА

від 20000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Програміст-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Дніпро

Косівський РТЦК та СП

Бойовий медик

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Херсон

Старобільський РТЦК та СП

--- ---