ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Данія надає Україні новий пакет військової допомоги

Новини Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 30 Червня 2023, 16:55

Уряд Данії ухвалив рішення про виділення чергового пакету військової допомоги Україні на 1,3 мільярда данських крон (понад 7 млрд грн — ред.).

Про це йдеться в повідомленні Міністерства оборони Данії.

До нового пакета входять, зокрема, ракети ППО та кошти на закупівлю артилерійських боєприпасів для підтримки української визвольної боротьби.

«Абсолютно важливо, щоб ми продовжували підтримувати Україну. Це велика і важлива пожертва, яку ми, серед іншого, зібрали на основі побажань і потреб України, і які повинні підтримувати поточну оборонну боротьбу України проти вторгнення російських військ», — каже в.о. міністра оборони Данії Трольс Лунд Пульсен.

«Сьогоднішній пакет допомоги надсилає важливий сигнал про те, що Данія стоїть на боці України стільки, скільки це необхідно. Я щасливий, що під егідою ЄС ми спільно закуповуємо артилерійські боєприпаси та даруємо їх Україні, які вкрай необхідні для боротьби України за свободу», — сказав міністр закордонних справ Ларс Люкке Расмуссен.

Нагадаємо, на початку травня 2023 року Данія надіслала Україні найбільший пакет допомоги.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Окупанти атакували Запоріжжя авіабомбами, є загиблі та поранені
Окупанти атакували Запоріжжя авіабомбами, є загиблі та поранені

Вдень 14 березня російські військові скинули чотири керовані авіабомби на житлові квартали Запоріжжя.

Склади та скупчення піхоти — артрозвідники «Чорного лісу» показали результати ударів по ворогу
Склади та скупчення піхоти — артрозвідники «Чорного лісу» показали результати ударів по ворогу

Військові 15-ї окремої бригади артилерійської розвідки «Чорний ліс» уразили склади та місця скупчення російських військових.

«Підрозділу FPV-перехоплювачів суттєво додалося роботи»: на Костянтинівському напрямку масово збивають ворожі дрони
«Підрозділу FPV-перехоплювачів суттєво додалося роботи»: на Костянтинівському напрямку масово збивають ворожі дрони

З поліпшенням погодних умов росіяни суттєво наростили інтенсивність застосування FPV-дронів на Костянтинівському напрямку.

Володимир Зеленський у День добровольця відзначив нагородами українських воїнів і родини полеглих
Володимир Зеленський у День добровольця відзначив нагородами українських воїнів і родини полеглих

Володимир Зеленський у День добровольця відзначив нагородами українських воїнів і родини полеглих.

«Підрозділи забезпечення відправляли в штурми»: на Слов’янському напрямку ворог «обнулив» ресурс живої сили
«Підрозділи забезпечення відправляли в штурми»: на Слов’янському напрямку ворог «обнулив» ресурс живої сили

Окупанти практично повністю вичерпали попередній особовий склад на Слов’янському напрямку і були змушені кидати в штурми солдатів з підрозділів забезпечення.

ВАКАНСІЇ
Мережевий інженер

від 55000 до 130000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

Сапер 14 ОМБр ім. князя Романа Великого

від 20500 до 120500 грн

Володимир, Волинська область

Фельдшер, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Військова частина А4615

Оператор-розвідник 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 23000 до 53000 грн

Степанівка, Сумська область

Стрілець, військовослужбовець ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Стрілець військовослубовець 5 ОШБр

від 20000 до 120000 грн

Київ, Київська область

--- ---