Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…
Група цивільно-військового співробітництва штабу Командування Повітряних Сил організувала та провела у Вінниці вуличну акцію «Конституція — основа моєї держави». Зважаючи на питання безпеки, заздалегідь захід не анонсували. Просто сьогоднішнього ранку представники ЦВС встановили на одній із центральних площ обласного центру раму з натягнутою сіткою, в яку всі охочі могли вплести сині та жовті стрічки.
— З одного боку це символізує Державний прапор України та нагадує про те, що сьогодні державне свято — День Конституції України. А з іншого — є, по суті, аналогом плетіння маскувальних сіток, які сьогодні так необхідні нашим захисникам, — пояснив журналістові АрміяInform начальник групи цивільно-військового співробітництва штабу Командування Повітряних Сил підполковник Олександр Газієв. — Отож, пропонуючи сьогодні перехожим вплітати стрічки кольорів українського стягу, заразом ми агітуємо їх долучатися до волонтерської діяльності.
Місце, яке військовослужбовці обрали для проведення акції, — велелюдне, там майже завжди лунає музика, і зазвичай — це патріотичні українські пісні та мелодії. Тож перехожих — тисячі.
Алгоритм акції був простим. Люди підходили, отримували синю та жовту стрічку й писали на них кілька слів. А саме — що для них є Конституція України. Для тих, хто не дуже обізнаний зі статтями Основного Закону України, поруч лежали примірники Конституції, та й самі військовослужбовці радо допомагали порадами. Також кожному перехожому організатори акції вручали брошуру «Я вірю в свою армію» та патріотичні наліпки.
— Конституція — це не лише права громадян, це також обов’язки кожного українця перед своєю державою, — каже офіцер групи ЦВС молодший лейтенант Альона Ротанова. — А разом це — закони. Ось ми і запропонували всім охочим написати на стрічці синього кольору права, а на стрічці жовтого — обов’язки. І — вплести це в загальне полотно, яке згодом перетворилося на Державний прапор України!
Підбиваючи підсумки вуличної акції, представники ЦВС штабу Командування Повітряних Сил зазначили, що активність громадян перевершила їхні сподівання: за якихось кілька годин до заходу долучилися сотні, якщо не тисячі вінничан та гостей міста.
— І це не може не радувати, — підсумовував підполковник Олександр Газієв. — Адже всі ми повинні знати свої права та обов’язки, вміти ними вправно користуватися, а відтак — жити, не порушуючи Конституції. І від того, як ми її знаємо, залежить не тільки наше життя, а й стан країни, в якій ми живемо.
Ну, і наостанок. Після проведення акції військовослужбовці зв’язалися з волонтерами, візитки яких вони роздавали на площі Європейській. І не без задоволення дізналися від них, що цього дня «павучки» отримали вже чимало дзвінків із бажанням учасників вуличної акції долучитися до плетіння маскувальних сіток для наших захисників.
— Отже, мету акції вважаю досягнутою! — насамкінець зазначив підполковник Олександр Газієв.
Фото автора
@armyinformcomua
9 жовтня силами та засобами Угруповання Десантно-штурмових військ спільно з військовими частинами та підрозділами 1 корпусу Національної гвардії України «Азов», а також суміжниками було зірвано спробу прориву сил противника на Добропільському напрямку.
Армія FM презентувала новий телевізійний проєкт «Хроніки боліт». Це аналітична програма, яка показує сучасну росію без кремлівської пропаганди.
Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмовуіз Премʼєр-міністром Канади Марком Карні.
На полігоні у Великій Британії українські військові під керівництвом румунських інструкторів відпрацьовують бій у міській забудові.
Ворог спробував здійснити масований штурм на Костянтинівському напрямку, але зазнав невдачі.
Президент України Володимир Зеленський повідомив про дипломатичні успіхи щодо розвитку і впровадження антиросійських санкцій.
від 20000 до 20000 грн
Житомир
Державна прикордонна служба України
від 55000 до 125000 грн
Слов'янськ
Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України
Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…