ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Майже €35 млн гуманітарної допомоги отримає Україна від Швеції

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 27 Червня 2023, 9:41
Ілюстративне фото

Швеція представила новий пакет допомоги Україні для гуманітарних потреб і відбудови на загальну суму 380 млн шведських крон (32,51 млн євро).

Про це повідомляє пресслужба шведського уряду.

В уряді Швеції звернули увагу на зростання гуманітарних потреб в Україні, пов’язаних з підривом росією Каховської ГЕС і посилення бойових дій на фронті. Тому Швеція підтримає український Червоний Хрест із придбанням медикаментів, санітарних та водоочисних засобів.

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців отримає кошти для забезпечення нужденних їжею, водою, притулком, юридичними консультаціями та психосоціальною підтримкою.

Крім того, Швеція надасть фінансування Програмі розвитку ООН для відновлення енергетичної інфраструктури України та придбання обладнання для підтримання критично важливого постачання електроенергії.

Зазначається, що фінансування надається з програми міжнародної допомоги на 2023 рік, затвердженої шведським урядом окремо від пакета допомоги Україні.

В уряді повідомили, що з моменту широкомасштабного вторгнення росії в Україну в лютому 2022 року Швеція, серед іншого, надала Україні 152,6 млн євро гуманітарної допомоги, 64,2 млн євро на підтримку відновлення та 27 млн євро на підтримку реформ.

Читайте нас в Telegram
«Чєловєка обнуляйте»: російські командири вбивають власних солдатів
«Чєловєка обнуляйте»: російські командири вбивають власних солдатів

У перехопленні воєнної розвідки зафіксовано факти системного вбивства російськими командирами власних військовослужбовців.

Ласкаво просимо: служби супроводу матимуть доступ до цивільних лікарень
Ласкаво просимо: служби супроводу матимуть доступ до цивільних лікарень

Адміністрація та медичний персонал лікарень тепер мають достатні підстави для допуску представників служб супроводу до пацієнтів-військовослужбовців.

А хто це там сховався?: вітер демаскував окупанта, а наші дронарі влучили
А хто це там сховався?: вітер демаскував окупанта, а наші дронарі влучили

Пілоти 1-го штурмового батальйону 92-ї штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка скористалися допомогою вітра у знищенні росіянина.

€200 млн на дрони: Україна та Румуня готують запуск спільних проєктів із виробництва
€200 млн на дрони: Україна та Румуня готують запуск спільних проєктів із виробництва

Проєкти отримають фінансування по програмі ЄС SAFE і передбачають налагодження виробництва дронів на території Румунії у співпраці з українськими компаніями.

«Улан» не доїхав: на Вовчанському напрямку знищили російський ерзац-всюдихід
«Улан» не доїхав: на Вовчанському напрямку знищили російський ерзац-всюдихід

Операторами 159-ї механізованої бригади на південний схід від Вознесенівки було знищено автомобіль «Улан».

ВАКАНСІЇ
Інженер радіаційної безпеки

від 17000 до 25000 грн

Київ

11 державний пожежно-рятувальний загін

Заступник командира роти охорони з морально-психологічного забезпечення

від 27000 до 30000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Водій

від 21000 до 27000 грн

Теплик

Третій відділ (смт. Теплик) Гайсинського РТЦК та СП

Начальник радіолокаційної станції (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

терміново водій в ЗСУ

від 20100 до 123000 грн

Чортків, Тернопільська область

Оператор БПЛА-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Дніпро

Косівський РТЦК та СП

--- ---