ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Близькі полонених моряків зустрілися з представниками Координаційного штабу

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Червня 2023, 9:41

У Координаційному штабі відбулася онлайн-зустріч з об’єднанням родин військовослужбовців дивізіону надводних кораблів Військово-Морських Сил ЗСУ. З родичами й близькими полонених моряків спілкувався представник Координаційного штабу.

Про це повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

Серед іншого родичі полонених оборонців цікавилися інформацією про місця утримання їхніх близьких. За словами представника штабу, офіційно країна-агресорка не повідомляє про місцезнаходження військовополонених: це стосується як місць несвободи на території російської федерації, так і на тимчасово окупованих українських територіях. Подібна ситуація і з відомостями про стан здоров’я полонених — офіційної інформації від російської сторони про це немає.

Слід зазначити, що значну кількість важливої інформації збирають і передають до Координаційного штабу родичі зниклих безвісти й полонених військовослужбовців. Також цінні відомості про стан здоров’я і ймовірні місця утримання передають звільнені з полону захисники.

Окремо представник штабу звернув увагу на питання інформаційної безпеки. Він закликав членів сімей військовополонених бути пильними, отримуючи інформацію із сумнівних неперевірених джерел. росія в будь-який спосіб намагається впливати на українське суспільство, зокрема, застосовуючи маніпуляції в інформаційному просторі.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Небесна розвідка — як наші пілоти не дають спокою ворогу ані на фронті, ані у тилу

Небесна розвідка — як наші пілоти не дають спокою ворогу ані на фронті, ані у тилу

Бійці роти ударних безпілотних авіаційних комплексів 151-го окремого розвідувального батальйону розповідають про особливості сучасної війни у повітрі.

Встановлено особу військового рф, який зґвалтував місцеву мешканку під час окупації Херсонщини

Встановлено особу військового рф, який зґвалтував місцеву мешканку під час окупації Херсонщини

Офіс генерального прокурора завершив розслідування ще одного воєнного злочину російських загарбників.

Війська рф з 21 серпня втратили в районі Добропілля вже понад 12 тисяч осіб — Президент

Війська рф з 21 серпня втратили в районі Добропілля вже понад 12 тисяч осіб — Президент

З початку контрнаступальної операції Сил оборони в районі Добропілля російські загарбники втратили там вже понад 12 тисяч своїх військових.

«Двічі дивився в очі смерті» — історія «Колючого», який повернувся на службу попри важкі поранення

«Двічі дивився в очі смерті» — історія «Колючого», який повернувся на службу попри важкі поранення

Українському захиснику з бригади «Форпост» довелося двічі зазирнув в обличчя смерті, проте, попри отримані поранення він повернувся до лав Сил оборони.

Вичекали, поки зберуться в купу: штурмовики «Скелі» влаштували ідеальну засідку на групу росіян

Вичекали, поки зберуться в купу: штурмовики «Скелі» влаштували ідеальну засідку на групу росіян

У Новоторецькому бійці 425-го окремого штурмового полку «Скеля» влаштували успішну засідку на ворожу штурмову групу. Вони дочекалися, поки четверо окупантів зберуться разом, після чого знищили їх вогнем зі стрілецької зброї та FPV-дронами.

Денис Шмигаль: Кабмін спрямував понад 36 млрд гривень на потреби Міноборони

Денис Шмигаль: Кабмін спрямував понад 36 млрд гривень на потреби Міноборони

У середу, 8 жовтня, Кабінет міністрів спрямував понад 36 млрд гривень на потреби Міністерства оборони.

ВАКАНСІЇ

Кулеметник

від 21000 до 121000 грн

Червоноград

Червоноградський РТЦК та СП

Оператор РЛС / ЗСУ / 61 ОМБр

від 20000 до 120000 грн

Чорноморське

61 ОМБр

Інспектор прикордонної служби (3 кат.), технік, фахівець зв’язку

до 22000 грн

Могилів-Подільський

Державна прикордонна служба України

Звязківець

від 21000 до 121000 грн

Харків

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Бухгалтер

від 20000 до 50000 грн

Суми

Військова частина А1476

--- ---