Невелика група офіцерів й аналітиків поставила під сумнів домінуючу доктрину важких літаків і довела, що майбутнє повітряних боїв — за маневреними, швидкими та порівняно недорогими машинами….
При Асоціації «Товариство Українсько-Кіпрської дружби», яка є першою та поки єдиною офіційно зареєстрованою на Кіпрі громадою закордонних українців, відбулося офіційне відкриття вже третьої Української книжкової полички в Республіці Кіпр.
Поличку було відкрито у рамках реалізації проєкту «Українська книжкова поличка», ініційованого до початку широкомасштабного російського вторгнення Першою Леді України Оленою Зеленською спільно з Міністерством закордонних справ, Міністерством культури та інформаційної політики, Українським інститутом книги та посольствами України.
Під час церемонії відкриття Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Кіпр Руслан Німчинський наголосив на важливості забезпечення доступу до української літератури на острові, адже це дозволяє не втрачати зв’язок з рідною мовою та Батьківщиною, особливо для тимчасово переміщених українців.
У Посольстві додали, що продовжують працювати над тим, щоб українська книжка була доступною для українців по всьому острову.
@armyinformcomua
У Покровській агломерації Сили оборони продовжують стримувати натиск ворога. Наші воїни готуються до виконання завдань у зимовий період: укріплюють та належно облаштовують позиції.
Оператори 3-го окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго продовжують завдавати втрат ворогу на одному з найгарячіших напрямків фронту.
Сили спеціальних операцій оприлюднили кадри, які демонструють активність Руху опору на тимчасово окупованих територіях.
Міністр оборони України Денис Шмигаль взяв участь у засіданні Ради ЄС із закордонних справ у Брюсселі.
В Україні розпочався Тиждень доброчесності — ініціатива НАЗК, спрямована на формування культури доброчесності та розвиток антикорупційних практик.
Протягом листопада 2025 року протиповітряна оборона Cил оборони знищила 9707 повітряних цілей.
від 20000 до 120000 грн
Старі Кодаки, Дніпропетровська область
від 24000 до 124000 грн
Мукачеве, Закарпатська область
Невелика група офіцерів й аналітиків поставила під сумнів домінуючу доктрину важких літаків і довела, що майбутнє повітряних боїв — за маневреними, швидкими та порівняно недорогими машинами….