ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Air Defender 2023: У Німеччині стартують найбільші в історії НАТО навчання авіації

Новини Новини світу та України
12 Червня 2023, 14:52
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Сьогодні, 12 червня, стартують багатонаціональні навчання Air Defender 2023 під керівництвом Німеччини. Ці навчання є найбільшим розгортанням військово-повітряних сил в історії НАТО.

Як зазначило в повідомленні Командування повітряних сил НАТО, навчання триватиме до 23 червня.

У масштабних навчаннях беруть участь майже 10 тисяч військовослужбовців і понад 250 літаків з 25 країн і НАТО. У них планується відпрацювання повітряних операцій з повітряними силами Альянсу та партнерів. Основна увага приділяється оптимізації та розширенню співпраці між країнами-учасницями. 

«Завдяки навчанням Air Defender 23 ми відкриваємо нову сторінку в трансатлантичній історії», — сказав генерал-лейтенант Інго Герхарц, командувач ВПС Німеччини.

Практично всі маневри плануються над територією Німеччини, зокрема, у повітряних просторах Нижньої Саксонії, Баварії та Шлезвіг-Гольштейні.

За словами генерал-лейтенантА Інго Герхарца, Німеччина, плануючи, організовуючи та проводячи Air Defender 2023, відповідає на заклики взяти на себе більше відповідальності у сфері глобальної безпеки.


«Віддай гроші і виклич таксі»: у Києві засуджено ухилянта, який ошукав вдову військового, щоб «відкупитись від ТЦК»
«Віддай гроші і виклич таксі»: у Києві засуджено ухилянта, який ошукав вдову військового, щоб «відкупитись від ТЦК»

У Києві до 7 років позбавлення волі засуджено чоловіка, який ошукав дружину загиблого військового на 455 тисяч гривень.

Міноборони продовжило вступну кампанію до військових навчальних закладів
Міноборони продовжило вступну кампанію до військових навчальних закладів

Вступну кампанію до військових навчальних закладів у 2026 році продовжено— документи прийматимуть до 20 серпня, а зарахування завершать до кінця місяця.

«Хворі дівчата» ошукали військових на мільйон: на Сумщині судитимуть шахраїв з кол-центру
«Хворі дівчата» ошукали військових на мільйон: на Сумщині судитимуть шахраїв з кол-центру

Направлено до суду обвинувальний акт стосовно учасників організованої групи, яка ошукувала військовослужбовців під виглядом романтичних стосунків.

«Альфа» СБУ встановлює рекорди: п’ятий місяць поспіль спецпризначенці — лідери за кількістю уражень ворога
«Альфа» СБУ встановлює рекорди: п’ятий місяць поспіль спецпризначенці — лідери за кількістю уражень ворога

Бійці Центру спецоперацій «Альфа» СБУ продовжують утримувати лідерство серед усіх складових Сил оборони України за кількістю уражених і знищених цілей.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Бойовий медик 23 ОМБр

від 20100 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Olx Стрілець роти охорони

від 20100 до 120100 грн

Чугуїв, Харківська область

WorkUa Розвідник

від 50000 до 120000 грн

Львів

110 окремий батальйон 111 ОБр Сил ТрО

RobotaUa Оператор БпЛА (ЗСУ) вся Україна, На контракт

від 20151 до 120151 грн

Вся Україна

116 ОМБр

WorkUa Оператор БПЛА

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Olx Офіцер запасу ЗСУ

від 26000 до 132000 грн

Київ, Київська область

ПУБЛІКАЦІЇ