ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Минулого року на Чернігівщині троє підлітків були прицільно розстріляні з БМП — Офіс Генпрокурора України

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 1 Червня 2023, 16:04

Про це під час круглого столу «Діти війни. Злочини росії проти українських дітей» у Military Media Center сказала Оксана Димитрієва, начальниця відділу Департаменту захисту інтересів дітей та протидії насильству з Офісу Генерального прокурора України.

На сьогодні в Україні внаслідок воєнних дій загинуло 484 дитини.

«Сьогодні, в День захисту дітей, загинула 9-річна дівчинка, яка ховалася від бомбардування і бігла до бомбосховища. Одна дитина поранена», — повідомила вона.

Цьогоріч наприкінці квітня від ракетного обстрілу в житловому будинку у місті Умань відразу загинуло 6 дітей, двоє з яких — це переселенці з Луганської області. Родина переїхала у 2014 році на Черкащину, щоб врятуватися від збройної агресії рф.

«Інші факти злочинів — це прицільний розстріл дітей. До початку широкомасштабного вторгнення ми не могли уявити, що в сучасному світі можливий розстріл дітей з бойових машин піхоти? Агресор не нехтує жодним способом знищення українських дітей. Під час тимчасової окупації у лютому минулого року на Чернігівщині троє підлітків були прицільно розстріляні з БМП», — розповіла представниця Офісу Генерального прокурора України.

З 24 лютого 2022 року зафіксовано 992 факти отримання дітьми поранень. Однією з причин є детонування  снарядів: наразі зафіксовано таких 28 випадків.

Як зазначила Оксана Димитрієва, окремі воєнні злочини росіян відрізняються особливою аморальністю, зокрема це злочини проти сексуального насильства щодо дітей. Наразі встановлено 13 дітей, які потерпіли від сексуального насильства, наймолодшій дівчинці 4 роки. Серед потерпілих і хлопчики, і дівчатка.

Фото Назара Волошина

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Тир віртуальний, а навички справжні — наші бійці набувають влучності у контейнері

Тир віртуальний, а навички справжні — наші бійці набувають влучності у контейнері

У навчальних центрах та полігонах все частіше використовують різноманітні симулятори та тренажери.

Затримано мешканця Дніпра, який підпалював авто на замовлення

Затримано мешканця Дніпра, який підпалював авто на замовлення

Повідомлено про підозру 21-річному хлопцю за фактом умисного пошкодження чужого майна шляхом підпалу.

Доведення до демобілізації — дрони десантників позбавляють окупантів бажання жити

Доведення до демобілізації — дрони десантників позбавляють окупантів бажання жити

Оператори FPV-дронів 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади ДШВ ЗС України зафіксували  випадок, коли російський військовослужбовець, не витримавши психологічного та вогневого впливу, вчинив самогубство.

«Одним взводом ми перекрили логістику на Сватове» — пілот «Ніл» розповів про свої звитяги

«Одним взводом ми перекрили логістику на Сватове» — пілот «Ніл» розповів про свої звитяги

Боєць з позивним «Ніл» зараз пілотує у батальйоні Fatum 60 механізованої бригади 3-го армійського корпусу.

Половину життя провів у тюрмі й поїхав на війну в Україну — розмова з російським полоненим

Половину життя провів у тюрмі й поїхав на війну в Україну — розмова з російським полоненим

Десантники 79-ї десантно-штурмової Таврійської бригади 7 корпусу швидкого реагування ДШВ взяли в полон вбивцю.

Знищують все, що рухається — дронарі-прикордонники показали підбірку своїх ударів

Знищують все, що рухається — дронарі-прикордонники показали підбірку своїх ударів

Підрозділ РУБпАК «Фурія» бригади прикордонників «Гарт» продовжує вибивати техніку та живу силу окупантів.

ВАКАНСІЇ

Телефоніст, лінійний наглядач, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Військова служба у Військово-Морських Силах України

від 25000 до 60000 грн

Одеса, Одеська область

Кухар-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Харків

Косівський РТЦК та СП

Стрілець

від 20000 до 20000 грн

Київ

131 окремий батальйон 112 ОБр Сил ТрО

Моторист, військовослужбовець (ВМС, А2951)

від 22000 до 53000 грн

Одеса

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

Вожатий службових собак

від 20100 до 50000 грн

Краматорськ

Донецький зональний відділ ВСП

--- ---