ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Питання кіберзахисту у сфері охорони здоров’я обговорили на Національному кластері кібербезпеки

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 26 Травня 2023, 12:51
Ілюстративне зображення

Національний координаційний центр кібербезпеки при РНБО України провів ХІХ засідання Національного кластера кібербезпеки на тему «Кібербезпека у сфері охорони здоров’я та медицини: основні виклики та загрози», під час якого учасники обговорили питання захисту медичних даних та протидію кібератакам в інформаційних системах сфери охорони здоров’я.

Про це повідомляє Апарат Ради національної безпеки і оборони України.

Відкриваючи засідання, керівник управління забезпечення діяльності НКЦК профільної служби Апарату РНБО Сергій Прокопенко зазначив, що ворожі атаки рф мають дві мети — руйнування інфраструктури та доступ до персональних даних громадян.

«Захист персональних та медичних даних дуже важливий, особливо коли наша країна перебуває у стані війни. російські хакери постійно намагаються викрасти дані українців для кібератак та інформаційних кампаній. Тому ми повинні приділяти особливу увагу питанням кібербзепеки на стратегічному, організаційному та технічному рівнях. Адже будь-хто в державному та приватному секторах може стати елементом атаки на ланцюг постачання», — зазначив Сергій Прокопенко.

Заступниця міністра охорони здоровʼя Марія Карчевич розповіла, що за останні роки цифровізація охорони здоров’я стрімко зростає.

«В Україні затверджена п’ятирічна Концепція розвитку електронної охорони здоров’я. Щороку затверджується відповідна «дорожня карта» цифрових проєктів, яка цього року включає 107 проєктів. З-поміж них важливе місце займає кібербезпека та заходи, що вживаються для підвищення її рівня», — сказала Марія Карчевич.

Понад 200 представників з 80 організацій взяли участь у заході у форматі онлайн. Ключовими спікерами заходу були представники МОЗ України, Національної служби здоров’я України (НСЗУ), eHealth, CISA та інших організацій, відповідальних за цифровізацію та кібербезпеку галузі.

«Сфера охорони здоров’я потребує особливої уваги в розбудові надійного кіберзахисту в нашій країні. Насамперед це безпека персональних даних кожного пацієнта. Завдяки Національному кластеру кібербезпеки ми можемо обговорювати всі нагальні питання та виробляти комплексний підхід, захистити кожну галузь і всю країну», — наголосив керівник з операційної діяльності CRDF Global Михайло Верич.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Володимир Зеленський: Є результати у знищенні окупантів на Покровському напрямку

Володимир Зеленський: Є результати у знищенні окупантів на Покровському напрямку

Президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні повідомив про ситуацію на Покровському напрямку.

У МЗС України назвали фейком інформацію щодо бойкоту партій в Італії

У МЗС України назвали фейком інформацію щодо бойкоту партій в Італії

Міністерство закордонних справ України заперечило існування листа, в якому Київ нібито закликав бойкотувати пропозиції представників партій «Рух 5 Зірок» та Forza Italia».

У Павлограді через атаку російських дронів загинув чоловік, ще троє людей поранені

У Павлограді через атаку російських дронів загинув чоловік, ще троє людей поранені

Через атаку безпілотниками у Павлограді загинув 55-річний чоловік. Поранення протягом дня отримали три людини.

Дрони «Гарту» б’ють по логістиці, зв’язку та укриттях противника

Дрони «Гарту» б’ють по логістиці, зв’язку та укриттях противника

Розвідувально-ударні групи БПЛА прикордонної бригади «Гарт» (1-й прикордонний загін) продовжують виявляти та знищувати ворожі цілі на Південно-Слобожанському напрямку.

Ми зміцнили компонент «петріотів» у нашій українській ППО — Президент

Ми зміцнили компонент «петріотів» у нашій українській ППО — Президент

Президент України Володимир Зеленський повідомив про виконання попередніх домовленностей з ФРГ щодо посилення української протиповітряної оборони, та анонсував подальшу роботу у цьому напрямку.

Протягом доби на фронті відбулось 95 боєзіткнень — Генштаб ЗСУ

Протягом доби на фронті відбулось 95 боєзіткнень — Генштаб ЗСУ

Загалом від початку доби відбулося 95 бойових зіткнень, з них більше третини на Покровському напрямку.

ВАКАНСІЇ

Військовослужбовець за контрактом

від 20100 до 120000 грн

Запоріжжя

Шевченківський РТЦК

Водій, військовий

від 20000 до 120000 грн

Харків

226 окремий батальйон 127 ОБр Сухопутних Військ ОК Північ

Розвідник

від 20100 до 120000 грн

Дніпро

108 ОБр Сил ТрО

Командир відділення, військовий

від 25000 до 125000 грн

Одеса

Морська Піхота ЗСУ

терміново водій в ЗСУ

від 20100 до 123000 грн

Чортків, Тернопільська область

оператор FPV-дрону

від 25000 до 130000 грн

Івано-Франківськ, Івано-Франківська область

--- ---