ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Українці в Абу-Дабі проведуть масштабну подію до Дня вишиванки

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 16 Травня 2023, 1:07

Українська жіноча ініціатива в ОАЕ запрошує на культурну подію «Українська вишиванка: через століття до сьогодення», яка відбудеться 21 травня в Абу-Дабі з нагоди Дня вишиванки. Про це йдеться на фейсбук-сторінці Української жіночої ініціативи в ОАЕ.

Захід поєднає майстер-класи, лекції та фольклорні вистави, через які відвідувачі зможуть дізнатися про українську культуру, традиції, та українську вишиванку зокрема. Подія є відкритою та безплатною для участі представників усіх національностей.

«З нагоди Дня вишиванки, 21 травня 2023 р. в Абу Дабі Українська жіноча ініціатива в ОАЕ запрошує на культурну подію „Українська вишиванка: через століття до сьогодення“. Захід поєднає майстер-класи, лекції та фольклорні вистави, через які відвідувачі зможуть дізнатися про українську культуру, традиції, та українську вишиванку зокрема.

Відвідувачі та учасники зможуть насолодитися виставкою українських вишиванок, виступами дитячих та дорослих творчих колективів та, звичайно ж, спробувати себе в опануванні традиційної української вишивки та створенні ляльки-мотанки в рамках двох безкоштовних майстер-класів», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що захід відбудеться за підтримки Abu Dhabi Creative Hub, Embassy of Ukraine in the UAE, Ансамблю «Червона Калина», Українських шкіл в Абу-Дабі «Софія» та «Дивосвіт».

«Захід є відкритим та безкоштовним для участі представників усіх національностей. Тож ми запрошуємо українців, іноземців та локалів дізнатися більше про українську культуру та її традиції», — йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що майстер-класи розраховані на аудиторію 14+ . Для участі у них потрібна попередня реєстрація за посиланням, яке вказується на сайті організаторів. Основною мовою заходу буде англійська.

Також відвідувачам пропонується дрес-код: «Заохочуємо ураїнців та іноземців (які мають вишиванку) приходити у вишиванках. Водночас, просимо дотримуватись місцевого дрес-коду (закриті плечі та одяг, що прикриває коліна, непрозорі тканини).

З нетерпінням чекаємо на зустріч!», — зазначають оргнаізатори.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Нідерланди підтримали ідею використання російських активів та створення Спецтрибуналу — Володимир Зеленський

Нідерланди підтримали ідею використання російських активів та створення Спецтрибуналу — Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з міністром закордонних справ Нідерландів Давідом ван Веелом, який сьогодні перебуває з візитом в Україні, та обговорив з ним ключові на даний момент питання — енергетичну безпеку та захист інфраструктури.

Експорт зброї, Defence City та DOT-Chain: Денис Шмигаль окреслив пріоритети Міноборони на 100 днів

Експорт зброї, Defence City та DOT-Chain: Денис Шмигаль окреслив пріоритети Міноборони на 100 днів

Після наради щодо підсумків перших 100 днів роботи уряду Міністр оборони України Денис Шмигаль деталізував результати роботи Міністерства оборони та визначив пріоритети на наступні 100 днів.

Збив FPV над храмом: пресофіцер 24-ї бригади врятував нідерландську журналістку під час зйомки

Збив FPV над храмом: пресофіцер 24-ї бригади врятував нідерландську журналістку під час зйомки

Пресофіцер 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила Олег Петрасюк, супроводжуючи журналістку з Нідерландів, вчасно помітив ворожий FPV-дрон, що прямував на знімальну групу, і збив його пострілом з автомата, врятувавши репортерку та побратимів.

«Стерто в нуль три штурмові бригади»: СБС за 28 днів жовтня вразили 7000 росіян і 23 500 цілей

«Стерто в нуль три штурмові бригади»: СБС за 28 днів жовтня вразили 7000 росіян і 23 500 цілей

Командувач Сил безпілотних систем ЗСУ майор Роберт «Мадяр» Бровді повідомив, що підрозділи Угруповання СБС «перетнули позначку у 7000 „хробаків“», а загальна кількість уражених ворожих цілей за 28 діб жовтня становить 23 500.

Денис Шмигаль зустрівся з представниками НАТО: фокус — PURL і реформи Міноборони

Денис Шмигаль зустрівся з представниками НАТО: фокус — PURL і реформи Міноборони

Міністр оборони України Денис Шмигаль провів у Києві зустріч із Старшим представником НАТО в Україні Патріком Тернером, а також командувачем NSATU та SAG-U генерал-лейтенантом Кертісом Баззардом.

Масовий штурм біля Покровська, ССО зачистили позиції росіян, 5 штурмова і полонені окупанти: стрім

Масовий штурм біля Покровська, ССО зачистили позиції росіян, 5 штурмова і полонені окупанти: стрім

В районі Добропілля відбили одну з наймасовіших атак росіян. Щоб захопити села Шахове та Володимирівка, окупанти кинули в бій 29 одиниць броньованої техніки. Колони рухалися різними маршрутами й у різний час — групами по 4–5 машин. Загалом атака тривала понад шість годин. За цей час вдалося знищити два танки, 12 бойових броньованих машин і одну машину з піхотою. Після цього FPV-дрони розпочали полювання на залишки окупантів.

ВАКАНСІЇ

Стрілець – електрик

від 21100 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Кухар в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Водій-механик

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Стрілець-зенітник ПЗРК

від 21000 до 125000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Гранатометник

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

112 окремий батальйон 110 ОБрТрО

--- ---