Серед причин популярності бригади серед військовослужбовців — довіра до командира частини Кирила Вереса, високі результати на полі бою та позитивні…
Окупанти продовжують тероризувати мирне населення Херсона, здійснюючи постійні обстріли з артилерії по житлових кварталах, об’єктах цивільної інфраструктури. Про це кореспондентові АрміяInform розповіли тероборонці, які захищають місто.
— Щодня ворог випускає сотні снарядів по місту та області, і, як завжди, по об’єктах критичної інфраструктури. На свої «радянські свята» вони вирішили збільшити кількість обстрілів саме по місту: з артилерії, РСЗВ і мінометів. Комендантська година дозволила запобігти втратам серед цивільного населення. Так, на жаль, поранені є, але без загиблих, — розповів військовослужбовець Сергій. — Ситуація складна наразі, але відповідь ми даємо ворогу гідну. Можу сказати, що ми їх «привітали» більше та ефективніше, тож свято в них було не дуже.
І хоча одним із головних завдань військових окремої бригади територіальної оборони є саме забезпечення безпеки в самому місті та захист берегової лінії, через постійні ворожі обстріли захисники щодня долучаються до допомоги цивільному населенню.
— Тільки з останнього: пошкоджено школу, лінії електропостачання, комунальне підприємство, що відповідає за водопостачання. Ворог обстріляв їх зі 152-мм артилерії просто серед білого дня, — розповів представник відділу військово-цивільного співробітництва бригади Артем. — За добу вже відновлено майже 75% електропостачання в районі, відповідні служби не припиняють роботи.
За словами Артема, через ворожі обстріли за останні місяці було багато загиблих серед представників різних видів комунальних служб, тож адміністрації громад звернулись до військових.
— Нині в Херсоні ми допомагаємо ремонтникам, супроводжуючи їх під час роботи. Якщо простіше пояснити, то наші медики неподалік, постійно на зв’язку з розвідниками бригади. Відстань до лівого берега, звісно, не дозволяє передбачити всі ситуації, адже між виходом й приходом часом лічені секунди, але ми, військові, робимо все можливе, щоб допомогти у найкоротші терміни подолати наслідки кожного терористичного акту окупантів, — додав захисник.
Фото і відео автора
Прикордонники РУБпАК «Прайм» 5-го загону ДПСУ знищили гармату, техніку та живу силу окупантів на Північно-Слобожанському напрямку.
Бійці ЦСО «Альфа» СБУ, зокрема дронарі підрозділу, продовжують систематичну ліквідацію живої сили противника на фронті.
Уночі 27 червня 2026 року було втрачено зв’язок із винищувачем МіГ-29 Повітряних Сил ЗСУ над Полтавщиною.
Діловод Окр Бат сил ТрО м. Дніпро
від 20000 до 120000 грн
Дніпро
233 Окремий Батальйон 128 Окремий Бригади ТрО м.Дніпро
Військова служба за контрактом: Обери свою майбутню професію!
від 21300 до 121200 грн
Сновськ, Чернігівська область
Серед причин популярності бригади серед військовослужбовців — довіра до командира частини Кирила Вереса, високі результати на полі бою та позитивні…