ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Канада першою законодавчо прописала можливість використовувати на підтримку України конфісковані російські активи

Новини
Прочитаєте за: 3 хв. 1 Травня 2023, 17:32

 Канада має намір конфіскувати 26 млн доларів США у компанії, що належить одному з російських олігархів. Канада стала першою країною із західних країн, яка законодавчо прописала можливість використовувати на підтримку України конфісковані російські активи. В інтересах G7, ЄС та інших країн ухвалити аналогічне законодавство, щоб рф платила за відбудову України.

 На цьому під час брифінгу в Ukraine Media Center наголосила Олександра Хичій, президент Конгресу українців у Канаді.

— Я президент Конгресу українців Канади, який представляє інтереси 1,5 млн українських канадців перед урядом Канади. І запевняю вас, що ми щодня на зв’язку з міністрами Канадського уряду і лобіюємо українське питання… Нам пощастило, що українка Христя Фріланд  обіймає посаду прем’єр-міністра та міністра фінансів Канади. І саме завдяки їй Канада стала першою із західних країн, яка законодавчо прописала можливість використовувати на підтримку України конфісковані російські активи, — підкреслила Олександра Хичій.

Президент Конгресу українців у Канаді зазначила, що в інтересах G7, ЄС та інших країн ухвалити аналогічне законодавство, щоб рф платила за відбудову України.

— Як зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, коли нещодавно відвідав Канаду, що кошти для відбудови України, коли закінчиться війна, не мають оплачуватися платниками податків ні Канади, ні будь-якої іншої держави.  Це колосальні кошти, і суми будуть зростати, коли будуть деокуповані території. Тому в інтересах G7, ЄС та інших країн ухвалити аналогічне законодавство, щоб агресори, військові злочинці платили за відбудову України, — сказала Олександра Хичій.

Довідково: 29 квітня 2022 року заступник прем’єр-міністра Канади ухвалила закон про впровадження нового бюджету. Цим законом були прийняті поправки до трьох канадських законів щодо накладання санкцій. Ці поправки впровадили механізми для арешту російських активів. Це закон про спеціальні економічні заходи та правосуддя для корумпованих іноземних посадовців, так званий Закон Магнітського. У 2023 році Канада впровадила додаткові зміни, аби посилити режим. Ці поправки будуть більш чітко визначати значення власності та включати також дочірні та афілійовані компанії тих бізнесів, на які будуть накладені санкції. Отже, Канада зможе більш чітко та ефективно арештовувати та конфісковувати активи дочірніх компаній і афілійованих компаній тих бізнесів, на які накладені санкції.

— Прем’єр-міністр або губернатор та Рада можуть видавати наказ, яким арештовуються та конфіскуються активи у Канаді. Активи, які контролюються прямо чи опосередковано якоюсь іноземною країною, або будь-якою особою у цій країні, або громадянином цієї країни, який не проживає у Канаді. Звісно, ми дотримуємося чітких процедур закону. Також має направлятися відповідне повідомлення до будь-якої особи, що може мати якийсь інтерес або права чи часткові права на володіння такою власністю. На додаток міністр закордонних справ може звертатися до суду з вимогою щодо цього закону, аби така власність була конфіскована на користь уряду. І у цьому випадку також застосовуються відповідні законні процедури та застереження, — сказала  пані Олександра.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
В Україні хвилина мовчання

В Україні хвилина мовчання

Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.

Бійці ССО вдарили по складу боєприпасів росіян на Покровському напрямку

Бійці ССО вдарили по складу боєприпасів росіян на Покровському напрямку

У ніч на 12 грудня підрозділи Сил спеціальних операцій здійснили ураження ворожих цілей у Донецькій області з використанням ударних БПЛА FP-2.

На фронті за добу відбулось понад 170 боєзіткнень: Сили оборони відбивають атаки рф 

На фронті за добу відбулось понад 170 боєзіткнень: Сили оборони відбивають атаки рф 

Загалом протягом минулої доби зафіксовано 178 бойових зіткнень.

1300 окупантів, три танки й дев’ять ББМ: у Генштабі ЗСУ оприлюднили бойові втрати рф

1300 окупантів, три танки й дев’ять ББМ: у Генштабі ЗСУ оприлюднили бойові втрати рф

За минулу добу російські загарбники втратили 1300 військових вбитими та пораненими, а також 427 одиниць їхньої різноманітної техніки.

«Мастифчик» вивезе обов’язково: як «броньований пес» служить у морській піхоті

«Мастифчик» вивезе обов’язково: як «броньований пес» служить у морській піхоті

Схожий на великого доброго собаку бойовий бронеавтомобіль Mastiff PPV — це британська версія американської бронемашини Cougar.

Росфейки атакують TikTok: «військових» генерує штучний інтелект

Росфейки атакують TikTok: «військових» генерує штучний інтелект

Фіксується активне поширення в мережі фейкових відеороликів, створених за допомогою штучного інтелекту, мета яких — дискредитація мобілізації в Україні.

ВАКАНСІЇ

Начальник аптеки, фармацевт

від 20000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Водій автомобільної групи

від 23000 до 23000 грн

Могилів-Подільський

Державна прикордонна служба України

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 Батальйон ТрО

Оператор засобів РЕБ в ЗСУ

від 20000 до 60000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

Потрібен кухар в ЗСУ

від 20500 до 21500 грн

ІФ МТЦК

Кулеметник, військовослужбовець ЗСУ

від 21000 до 27000 грн

Білгород-Дністровський, Одеська область

--- ---