ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Лише частина полонених захисників підтверджена рф, але Україна працює над поверненням усіх

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 26 Квітня 2023, 8:30

У Координаційному штабі відбулася зустріч з родинами військовослужбовців окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського. Обговорили збір інформації про полонених. Усі фото і відео, які оприлюднила російська сторона, використовують аналітики. Вони проходять верифікацію. Ворог часто навмисне маніпулює, щоб люди, які повернулися з полону, передавали недостовірні дані.

Про це повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

Представник Штабу наголосив, що лише частина наших полонених підтверджена російською стороною, але Україна працює над тим, щоб повернути всіх: і тих, хто вважається зниклим безвісти, й тих, кого рф не підтвердила, але є відомості про полон. І це часто вдається.

Рідні переймаються, чи подають їхніх захисників і захисниць на обмін. Але росія з сотень поданих може погодити на обмін лише кількох. Остаточне рішення, кого мінятимуть, ухвалює та сторона, яка утримує полонених. Україна використовує свій обмінний фонд, щоб повернути кожного — не залежно від підрозділу чи місця утримання.

«Ворог розповсюджує у соціальних мережах багато неправдивих даних, щоб потім казати, що Україна нічого не робить для повернення своїх людей. Але якби це була правда, то обміни б відбувалися після завершення бойових дій, як під час попередніх воєн. А нам уже вдалося повернути більше двох тисяч полонених», — наголосив представник Штабу.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Україна запровадила санкції проти 656 морських суден російського тіньового флоту

Україна запровадила санкції проти 656 морських суден російського тіньового флоту

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про введення в дію рішення РНБО про застосування санкцій проти 656 морських суден, які є частиною тіньового флоту.

Головнокомандувач ЗСУ: засоби DeepStrike за місяць уразили 98 цілей на території рф

Головнокомандувач ЗСУ: засоби DeepStrike за місяць уразили 98 цілей на території рф

Засоби DeepStrike за минулий місяць здійснили 81 вогневе завдання та уразили 98 цілей противника на території рф.

Ворог не може збільшити чисельність угруповання через величезні втрати

Ворог не може збільшити чисельність угруповання через величезні втрати

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський заявив, що чисельність угруповання рф вже тривалий час становить близько 710 тисяч осіб і ворогові не вдається наростити цей показник, попри активний рекрутинг у росії, тому що українські воїни щодня «мінусують» тисячу окупантів убитими й пораненими.

Сили оборони зупинили 12 ворожих атак на Костянтинівському напрямку

Сили оборони зупинили 12 ворожих атак на Костянтинівському напрямку

Від початку доби на фронті відбулось 53 бойових зіткнення. Українські захисники зупиняють ворога, тримають рубежі та руйнують плани росіян.

Уряд запускає автоматичний військовий облік громадян: подробиці від Міноборони

Уряд запускає автоматичний військовий облік громадян: подробиці від Міноборони

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову про запуск нового експериментального проєкту з автоматичного взяття на військовий облік призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

Президент доручив ГУР максимально активізувати роботу зі звільнення українських військовополонених

Президент доручив ГУР максимально активізувати роботу зі звільнення українських військовополонених

Керівник ГУР МОУ Кирило Буданов доповів Президенту України Володимиру Зеленському про деталі підготовки спеціального заходу для звільнення цивільних, які перебували в Білорусі.

ВАКАНСІЇ

Військовий капелан

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Кухар, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Вся Україна

65 ОМБр

Оператор БПЛА, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Бойовий медик взводу, військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Хмельницький, Хмельницька область

Сапер, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Начальник складу МТЗ, військовослужбовець

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

--- ---