Усі відстрочки від призову зі сталими підставами тепер продовжуються автоматично в Резерв+. Також відстрочку можна буде оформити чи продовжити офлайн в центрах надання адміністративних…
Під час взяття Києва «за три доби», яке перетворилося у кілька «жестів доброї волі» та триває вже більше ніж рік, армія рф зіткнулася з нечуваною на росії проблемою – нестачею людського ресурсу. Не допомогла у цьому випадку й оголошена «мобілізація», бо російські горе-командири кладуть людей на полі бою швидше, ніж їх встигають підвозити на фронт. Додало проблем й відношення керівного складу армії рф до мобілізованих. Їх не вважають за людей, тож відповідно й використовують як розхідний матеріал на кшталт штрафних батальйонів радянської армії часів Другої світової.
Ось як описує один з таких боїв проти російських «мобілізованих» офіцер окремої десантно-штурмової бригади майор Владислав Коцар:
— Одного разу на Донеччині нам було необхідно покращити свої тактичні позиції. З цією метою штурмова група у складі танка, двох БМП та піхоти висунулася в бік ворожих позицій. Під час бою, при наближенні танка до російських окопів, хлопці побачили, що рашисти намагаються зупинити його стрілецьким озброєнням та протипіхотними гранатами. Після того, як танк проїхався по ворожих окопах, наша піхота відкопала тих, хто залишився у живих. Ними виявилися російські мобілізовані, які були повністю деморалізовані. На запитання, чому вони не залишили свої позиції, хоча розуміли, що майже 100-відсотково загинуть, росіяни відповіли, що в них немає зворотного шляху. Якщо будуть тікати, їх розстріляють свої підрозділи, що перебувають позаду.
Пересічні росіяни вже потрохи починають розуміти, що поїхати воювати в Україну — це фактично квиток в один кінець. На цьому тлі з’явилися підрозділи так званої пвк вагнер, укомплектовані «спеціальним контингентом» з-поміж осіб, що відбувають покарання за злочини. Такі підрозділи зазвичай погано навчені та оснащені. Враховуючи відсутність можливості відмовитися від виконання відверто самовбивчих завдань, їх ще називають «одноразовими». Свою «ефективність» вони добре продемонстрували у Бахмуті, де для захоплення окремих будівель росіяни могли покласти кілька десятків колишніх в’язнів.
Регулярна армія рф також вирішила розв’язувати свої проблеми з «гарматним м’ясом» за рахунок «спеціального контингенту». До редакції АрміяInform потрапив документ, який регламентує створення та використання зведених підрозділів «шторм» — «Положение об штурмових ротах «z» 8-й общевойсковой армії».
Склад роти (загону) має гнучку структуру залежно від отриманого бойового завдання, умов обстановки, характеру місцевості та інших факторів, та комплектується за рахунок добровольців «спеціального контингенту». Основне озброєння штурмової роти — стрілецька зброя та гранатомети.
Відповідно до положення, чисельність таких рот складатиме до 100 осіб, а бойове злагодження триватиме 10-15 діб. Особовий склад у складі «спеціального контингенту», який прибуває до складу роти шторм «z», наділяється статусом добровольців загонів «барс» на період виконання спеціальних завдань і укладає спеціальний контракт терміном 6 місяців. Після закінчення терміну дії цього контракту, щодо особового складу готуються та направляються до уповноважених державних органів документи, необхідні для ухвалення рішення про помилування. Після отримання акта про помилування їм надається право на укладення контракту про проходження військової служби або можливість повернутися своїми силами на територію рф.
Водночас командири військових частин (командири штурмових загонів), у розпорядження яких прибули добровольці «спеціального контингенту»:
Як підсумок, треба зазначити, що на росії, як і раніше, життя людини немає жодної цінності, і неважливо, хто ця людина – пересічний громадянин або засуджений, цей документ є черговим тому підтвердженням.
@armyinformcomua
Сьогодні в Україні набув чинності новий порядок оформлення і продовження відстрочок від мобілізації. Понад 720 тисяч відстрочок вже продовжено без додаткових дій з боку людини, адже всі потрібні дані вже є в державних реєстрах.
У жовтні російська окупаційна армія втратила понад 31 000 осіб особового складу.
У Покровську тривають важкі бої, до стабілізаційних заходів залучені бійці ГУР МОУ, які проникають у тил ворога.
Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський відпрацював у корпусах, військових частинах на Покровському напрямку і заслухав доповіді командирів щодо поточної ситуації та наявних потреб.
З початку доби загальна кількість бойових зіткнень уздовж усієї лінії фронту становить 81.
Президент України Володимир Зеленський заслухав доповідь Головнокомандувача ЗСУ генерала Олександра Сирського щодо ситуації на фронті, зокрема в Покровську, Мирнограді та Добропіллі.
від 10000 до 15000 грн
Запоріжжя
Військова частина А3130
від 20500 до 20500 грн
Городок (Житомирська обл.)
Військова частина А2192
Усі відстрочки від призову зі сталими підставами тепер продовжуються автоматично в Резерв+. Також відстрочку можна буде оформити чи продовжити офлайн в центрах надання адміністративних…